2737
2739
عنوان

اگه این بار جدی جدی توبه کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 768 بازدید | 108 پست

خدا خیلی مهربونه همیشه باهاته وقتی حتی خودت یا خانوادت از زندگیت دلسرد شدین خدا هست مهربونه فقط بهش توکل کن ببین چه میکنه برات🥰♥️

قطع رابطه کنید ، واقعا سلامت روان ارزششو داره.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی اشتباه کردم خیلی ناشکری کردم ولی خدا همیشه باهام مهربون بود و هست . این همه اتفاق خوب تو یه سال ...

بازم خیلی خوشبختی و دل پاک که تو شب بیست و سوم بخودت اومدی همین الانم از برگ گل پاک تری بی شک عزیزم محتاجیم به دعا💚🙏🏻

💙
از ته دل باشه حتما گلم از خودش بخواه بهت توفیق بده نماز بخونی شکر کنی شکر نعمت هایی که بهت داده

از ته دلم امشب از خدا خواستم منو ببخشه. نیت کردم فردا روزه بگیرم و نماز بخونم💗

وزن فعلی: ۶۳ ☹️ ▫️وزن هدف اول: ۵۸ 🔒 وزن هدف دوم : ۵۳ 🔒 وزن هدف سوم: ۵۰🤩 🔒 اگه بخوام حتما بهش میرسم😎💪
2728
توبه واقعی یعنی به زبان بیاری استغفرالله ربی و اتوب و الیه و بگی خدایا منو ببخش از ته دل بگی با اخلا ...

حتما حتما دوست عزیز متشکرم💗🌸

وزن فعلی: ۶۳ ☹️ ▫️وزن هدف اول: ۵۸ 🔒 وزن هدف دوم : ۵۳ 🔒 وزن هدف سوم: ۵۰🤩 🔒 اگه بخوام حتما بهش میرسم😎💪
بله اصلا همین ک نیت توبه داری اون صدای خداست ک تو قلبت تو رو صدا میزنه...

وای خدا گریم گرفت💗😔 مرسی عزیزم

التماس دعا گلم به نیت حاجتت سوره قدر میخونم 🌸

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم  پیج‌صندل و مکرومه دوستم (Arnikaa__shop)بگید از طرف نرگس معرفی شدید تخفیف هم میدن😍حتما ببینید مدلاشونو تو اینستا،~~~~میشه برام یه صلوات بفرستی؟🍃
قطعااا  در خونه خدا همیشه ب روی بنده هاش بازه  سعی کن خطاهایی ک حق الناسه جبران کنی  ...

حتما. من بیشتر به خودم ظلم کردم😔💗

2740
ارا عزیزم حتما چرا ک ن

خیلی ممنون بابت دلگرمی🥺💗

خداروشکر که خدا اینقدر دوست داره که تو همچین شبی تصمیم به توبه گرفتی نمازتو از همین شب شروع کن نصیحت ...

الهی شکر💗چشم ممنونم خواهر عزیزم🌸

دو رکعت نماز توبه بخون مثل نماز صبح با نیت نماز توبه 

بعدشم استغفار کن از ته ته دلت خدا مهربونه خیلی هم مهربونه

خدا خیلی مهربونه همیشه باهاته وقتی حتی خودت یا خانوادت از زندگیت دلسرد شدین خدا هست مهربونه فقط بهش ...

درسته تو اوج ناامیدی بهمون کمک کرد. تو اوج دل مردگی بهم امید داد خدایا شکرت💗 ممنونم عزیزم🌸

الهی شکر💗چشم ممنونم خواهر عزیزم🌸

الهی الهی الهی عاقبت به خیر بشیم هممون🌹🌹🌹برای من روسیاه هم دعا کن إن شاالله به هرچیز میخوای برسی و موفق باشی همیشه 

❤️اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤️
بازم خیلی خوشبختی و دل پاک که تو شب بیست و سوم بخودت اومدی همین الانم از برگ گل پاک تری بی شک عزیزم ...

وای خیلی خیلی ممنونم بابت دلگرمیتون. از ته دلم برای شما هم همین حس خوبی که الان دارم رو براتون آرزو میکنم💗🌸

2706