2737
2734
عزیزم اینو از هردکتری اصلا از بچه هم بپرسی میدونه ک طبیعی بهتره اصلا اسمش روشه یه زایمان نرمال و طبی ...

شاید شما مشکلی داری ک سوند انقد اذیتت کرده... ببین کامنتام چندتا لایک خورده این یعنی بقیه هم با من موافقن 

من طبیعی انتخاب کردم کلاسای بارداری رفتم ورزش های مخصوصم انجام میدم.

اگاهانه انتخاب کردم...

و کاملاهم اگاهم.

طبیعی درد داره ولی روش های هست برا مدیریت دردس ک یاد بگیری خودت کااامل میتونی روند زایمان دست بگیری. اگه اصولی بری جلو.

اینو خودم تا به چشم ندیدم باور نکردم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مثل اپیدورال ولی بهتر از اپیدوراله چون عوارض کمتری داره و اینکه تو انقباضات رحمت رو حس میکنی و زور م ...

من. زایمان اولم دهانه رحمم پیشرفت نکرد سز شدم 

الان نمیدونم اگه باردار بشم ریسک کنم برا اسپاینال طبیعی یا نه🤨

عزیزم اینو از هردکتری اصلا از بچه هم بپرسی میدونه ک طبیعی بهتره اصلا اسمش روشه یه زایمان نرمال و طبی ...

عزیزم من خودم پزشکم طبیعی زایمان کردم میتونستم خیلی راحت پیش بهترین متخصصای زنان که اساتیدم بودن سزلرین کنم از نظر مالیشم مشکلی نداشتم استادمون همون اول بارداریم کفت حیفه بری تو اتاق عمل و منو فرستاد پیش به مامای همراه کلی ورزش کردم و پیاده روی تا لحظه ی آخر داشتم از سر کار با پای خودم رفتم بیمارستان در حالی که دهانه رحمم۴ سانت باز شده بود برای خودم پرونده تشکیل دادم تا شوهر و مادرم بیان رفتم اتاق زایمان تو دو ساعت نینیم بغلم بود فقط من اسپاینال سدم و فقط نیم ساعت اول درد کشیدم اگه بازم برگردم عقب طبیعی زایمان میکنمم بعدیمم ان شالله طبیهی زایمان میکنم 

خدایا شکرت برای همه ی چیزایی که به من دادی💞                   خدایا به همسر مهربونم کمک کن و پسرم رو در پناهت حفظ کن و سایه ی پدر و مادرم رو از سرم کم نکن💖                                
2731
من. زایمان اولم دهانه رحمم پیشرفت نکرد سز شدم  الان نمیدونم اگه باردار بشم ریسک کنم برا اسپاین ...

ببین شما چون یه بتر رحمت بخیه خورده طبیعی یه کوچولو سخت تره اصطلاحا میگنvbackولی فک نکنم از نظر اسپاینال یا اپیدورال مشکلی داشته باشه بازم با متخصص زنانت صحبت کن

خدایا شکرت برای همه ی چیزایی که به من دادی💞                   خدایا به همسر مهربونم کمک کن و پسرم رو در پناهت حفظ کن و سایه ی پدر و مادرم رو از سرم کم نکن💖                                
البته اینم در مورد سز بگم که دوست من بعد هشت سال از زایمان بخیه هاش هی از داخل عفونت میکنه سر واقعا ...

عفونت میکنه با قرص حل میشه؟؟من سر این موضوع همون موقع زایمان ۱۲روز بستری شدم تا عفونت برطرف شد

ینی بازم امکانش هست عفونت کنه؟

شاید شما مشکلی داری ک سوند انقد اذیتت کرده... ببین کامنتام چندتا لایک خورده این یعنی بقیه هم با من م ...

عزیزم هیچ مشکلی نداشتم همه دوروبریام ک سز شدن همینو میگن.خب موافقن چون همه دنبال سز ان خودمم بودم بخاطر اینکه میگفتن طبیعی واژنو گشاد میکنه اماوقتی سز شدم پشیمون شدم.واقعا به انقد زجرش نمیارزید.ما جنوبی ایم اینور ما خیلی گرمه انقد روزا میسوزه بخیه هام

2738
عزیزم من خودم پزشکم طبیعی زایمان کردم میتونستم خیلی راحت پیش بهترین متخصصای زنان که اساتیدم بودن سزل ...

منم دارم همینو میگم.با این حرفاشون سعی میکنن استارترو به سز راضی کنن ولی واقعا ارزش نداره.برین فقط فیلمای سز رو دان کنید اونوقته ک وحشت میکنین.سخت ترین و پرخطر ترین جراحی دنیاست اینو من نمیگم دکترا میگن

اسپاینال خوبه؟ینی دیگه بدون ترس میتونم طبیعی بیارم؟

تا دهانه رحمت به ۶ سانت نرسه بی جس نمیکنن ولی بعدش دیگه هیچ دردی نداری و به راحتی زایمان میکنی البته بازم به پیشرفت زایمانت داره .‌‌ کلا باید سعی کنی پیاده روی و تحرک تو بارداری داشته باشی کلاسای آمادگی زایمان و ورزشاش رو انجام بدی 

راستی تخصصتون چیه؟

پزشک عمومی هستم فعلا 

تا دهانه رحمت به ۶ سانت نرسه بی جس نمیکنن ولی بعدش دیگه هیچ دردی نداری و به راحتی زایمان میکنی البته ...

ای خواهر سر زایمان اولم میرفتم والیبال ینی از ده سالگی بازی میکردم موقع بارداریمم‌ادامه دادم اینهمه ک‌من ورزش کردم 

ولی هیییچ دهانه رحمم دوسانت ونیم موند ک موند

مرسی ک برام وقت گذاشتی راهنماییم کردی🌹

عزیزم هیچ مشکلی نداشتم همه دوروبریام ک سز شدن همینو میگن.خب موافقن چون همه دنبال سز ان خودمم بودم بخ ...

من سوند اذیتم نکرد بی حسی هم زد حالیم نشد بعد زایمانم پمپ درد گرفتم عالی فقط بخیه هام عفونت کرد دوازده روز بستری شدم😓

عفونت میکنه با قرص حل میشه؟؟من سر این موضوع همون موقع زایمان ۱۲روز بستری شدم تا عفونت برطرف شد ینی ...

آره عزیزم امکانش هست دوستم هر چند وقت یکبار عفونت میکنه حالا شاید برای شما اینجوری نباشه انشا..

نه مُردم از دوریت   نه زندگی کردم ....                                              آرامبخش ها حافظه ام را پاک کرده اند ؛ اما دلم میگوید من کسی را بسیار دوست میداشتم 💔
2706