2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هم کروناس هم شناسنامه میخوان

شاید صیغش کرده باشه😶

هرکی عشقو انکارمیکنه یا تجربه اش نکرده یا توش شکست خورده...(لطفا روی پست هام ریپ حمله و نصیحت نزنیدتا بلکه یاد بگیرید حق ندارید به دیگران بگید چی درسته چی غلطه.)
2731
نه عزیزم مطمعنم به خدااا بابام اصلا کپ کرده بود..نمیذاشت بریم بیرون سلام کنیم..فقط میخواست ردشون کن ...

خب اینی که شما میگید اطمینان نیست. شاید اون زن همکار بوده، یا از اقوام همسرش یا از آشنا ها و دوستان خونوادگی.

این که باباتون کپ کرده بود یا ایشون میخندیدن یا ... دلیل نمیشه.

بالا پایین کردن این حرفا اگر واجد وصف تهمت نباشه واجد وصف غیبت حتما هست.

در حد یک "دانشجوی حقوق" میتونم به مشکلات حقوقیتون پاسخ بدم عزیزان.
2738

پسر خاله ی منم یه بار با زن دومش رفته بود دم خونه یکی از خاله هام،خالم رک بهش گفته بود با زن اولت بیا قدمت رو چشم من از زن دوم بدم میاد 😂😂😂خوشبختانه الان هر دوتا زنا ازش طلاق گرفتن تمرگیده تو خونش دیگه

خوب من،هنر عشق در پیوند تفاوت هاست و معجزه اش نادیده گرفتن کمبودها... زندگی ست دیگر...همیشه که همه رنگهایش جور نیست،همه سازهایش کوک نیست، باید یادگرفت با هر سازش رقصید،حتی با ناکوک ترین ناکوکش...اصلا رنگ و رقص و ساز و کوکش را فراموش کن! حواست باشد به این روزهایی که دیگر برنمی گردد،به فرصت هایی که مثل باد می آیند و می روند و همیشگی نیستند؛به این سالها که به سرعت برق گذشتند،به جوانی که رفت، میانسالی که می رود،حواست باشد به کوتاهی زندگی !                                                                               زندگی به همین آسانی می گذرد... 
صیغه نامه باید داشته باشن😂😂

شاید دارن😂😂😂

هرکی عشقو انکارمیکنه یا تجربه اش نکرده یا توش شکست خورده...(لطفا روی پست هام ریپ حمله و نصیحت نزنیدتا بلکه یاد بگیرید حق ندارید به دیگران بگید چی درسته چی غلطه.)
عزیزم شب قدره امشب بهتره تهمت نزنی اون اگه با اون خانوم بود نمیومد جلو خانه شما ابروی خودش و ببره ، ...

عزیزم ما فامیلیم ها..از جک و پک هم خبر داریم

دم در الکی هرهر و کرکر راه انداخته بود که اره نگاه با کی اومدم

شما که نمیشناسینش چه بی شرفیه

2706