2733
2734
عنوان

ثواب یهویی😍🤩

85 بازدید | 2 پست

فروردین:10صلوات🌸

اردیبهشت: یک‌صفحه‌قرآن🌹

خرداد: یک‌آیه‌الکرسی🌱

تیر: ۱۰ ذکرالحمدلله🌞

مرداد:۱۰ ذکراستغفرالله🍉

شهریور:خواندن‌سوره‌حمد🌴

مهر:خواندن‌دعای‌فرج🍁آبان:خواندن‌دعای‌سلامتی‌امام‌زمان🍃آذر:خواندن‌سوره‌ناس🌿

دی:خواندن‌سوره‌اخلاص🌨

بهمن:خواندن‌دعای‌نادعلی🦋

اسفند:10ذکریاغفار🌦

♥️ روزتولدت :👇👇👇۱:تقدیم‌به‌شهید(ابراهیم‌هادی)😍۲:تقدیم‌به‌شهید(جهاد‌مغنیه)🌹۳:تقدیم‌به‌شهید(محسن‌حججی)💮۴:تقدیم‌به‌شهید( خرازی) 🌸۵: تقدیم‌به‌شهید( باهنر)🌼۶: تقدیم‌به‌شهید( رجایی)🌱۷: تقدیم‌به‌شهید(عمادمغنیه)🍃۸: تقدیم‌به‌شهید( علاحسن‌نجمه)🌿۹:تقدیم‌به‌شهید( ابراهیم‌همت)🌹۱۰: تقدیم‌به‌شهید( محمدجهان‌آرا)🌌۱۱: تقدیم‌به‌شهید( ابراهیم‌رشید)🥀۱۲:تقدیم‌به‌شهید(حمیدسیاهکالی )✨۱۳: تقدیم‌به‌شهید( مهدی‌محسن‌رعد)❄️۱۴: تقدیم به (شهید‌جواد‌محمدی)💫۱۵: تقدیم‌به‌شهید( حسین‌محرابی)💐۱۶: تقدیم‌به‌شهید( جواد‌الله‌کرم)🌺۱۷: تقدیم‌به‌شهید( رضایی‌نژاد)⚡️۱۸: تقدیم‌به‌شهید( احمدی‌روشن)🥀۱۹:تقدیم‌به‌شهید(حاج‌قاسم‌سلیمانی)🌹۲۰:تقدیم‌به‌شهید( مظفری‌نیا)🍃۲۱:تقدیم‌به‌شهید( پورجعفری)❤️۲۲: تقدیم‌به‌شهید( زمانی‌نیا)💙۲۳:تقدیم‌به‌شهید( احمد‌‌مشلب)💚۲۴:تقدیم‌به‌شهید( امیرحاج‌امینی)🤩۲۵:تقدیم‌به‌شهید(محمدرضادهقان‌امیری)😇۲۶:تقدیم‌به‌شهید( مهدی باکری)💕۲۷:تقدیم‌به‌شهید( بابک‌نوری‌هریس)🌈۲۸:تقدیم‌به‌شهید( عارف‌کایدخورده)💎۲۹:تقدیم‌به‌شهید( طهرانی‌مقدم)💓۳۰: تقدیم‌به‌شهید( محمدخانی)🧡

🤭❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.