2733
2734
عنوان

بیایید براتون دعا کنم💚

427 بازدید | 112 پست

بچه ها من از یک ساعت دیگه شروع میکنم قران و جوشن کبیر و نماز و دعا خوندن🤲

کامنت بزارید یا لایک کنید و دوستاتونم تگ کنید تا براتون دعا کنم🍃

در کنار دعا برای هر کدومتون نفری یه سوره قدر و یه صلواتم میخونم🌸

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴

هر وقت لایک کردم یعنی قدر و صلوات براتون خوندم.

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حنا

میشه دعا کنین ارزوهام واقعیت بشن🙏🏻❤️

وانوشه جانم کجایی🥺هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                    اگه میتونی برام یه چهارقل بخون و دعا کن به سه تا آرزوم برسم❤️                  متن سوره هایی که پست میکنم رو راحت کپی کنید😆من کی باشم که بخواید ازم اجازه بگیرید🙏🏻فقط من دعا کنید
2731
2738

@mommortal    

@مهربون21    

@آذرمیدخت_7974    

@"پولدار"  

@donya_ghamgin    

لطفاااااا دوستانم رو هم دعا کن❤️🙏🏻

وانوشه جانم کجایی🥺هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                    اگه میتونی برام یه چهارقل بخون و دعا کن به سه تا آرزوم برسم❤️                  متن سوره هایی که پست میکنم رو راحت کپی کنید😆من کی باشم که بخواید ازم اجازه بگیرید🙏🏻فقط من دعا کنید

مرضیه ممنونم

برات  سوره قدر خوندم

برای سلامتی و تعجیل در فرج آقا امام زمان (عج) دعاکنید🤍خدایا کمکم کن زخمایی که تو قلبمن التیام بیابین جزتو پناهی ندارم🤍شاید منم خوب شدم یه روزی..باوجود زخمام به خودم افتخار میکنم
سلام عزیزم واسه دوستای من دعا کن لطفا مرسی عزیزم @0نگار0     @دخترلاکچری20   & ...

سلام عزیزم چشم حتما برای هر کدومشون جدا جدا سوره قدر و صلواتم میخونم😘