2733
2734
عنوان

ترسناک ترین خاطره...باردارا نیان❌

| مشاهده متن کامل بحث + 10225 بازدید | 288 پست
بچه ها راسته میگن دعا نویسا بخان ب یکی از ته دل دعا کنن ینی دعای واقعی ک رد خور نداره یا جای گنج نشو ...

آره ما که پیش خیلی دعا نویس رفتیم یکی اصلا بچه دار نمیشد زنش هم جن زده شده بود به طوری که خودش هم نمیتونست کاری براش انجام بده یکی دیگه بچشو کشته بودن خیلی بده خودشون خیلی آسیب میبینن

ای خدا چقدر ترسناک جن 👻😨

میگن فک کنی بهشون اگاه میشن😨اررره؟؟راسی بچه ها یکی از دوستام تازه زایمان کرده بود میگف با بچم تنها بودم چهله بچشم در نیومده بود میگف صب ساعت 5 در اتاق باز شد یهو دیدم وسط پذیرایی 4تا جن زن با موهای بلند لخت مشکی و هیکل های بزرگ و دامن های رنگارنگ دارن وسط حال میرقصن😨من سکته کرده بودم میگف چهرشونو ندیدم ولی اشکاش همبنجوری میرف

من فقط مشتاق آرامشم  مشتاق اندکی فراموشی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میگن فک کنی بهشون اگاه میشن😨اررره؟؟راسی بچه ها یکی از دوستام تازه زایمان کرده بود میگف با بچم تنها ...

والله خوب سکته نکرده 

هر جانور که باشد بگریزد از بلایی ،من خود بلای خویشم از خود کجا گریزم 😔

من فقط وقتی هوا روشن میشه میرم اتاقم میخوابم،الان دیگه صبم میگرخم برم با این حرفا😐

میلیاردها انسان در جهان متولد شده اند؛ اما هیچ یک اثر انگشت مشابه نداشته‌اند. اثر انگشت تو، امضای خداوند است که اتفاقی به دنیا نیامده‌ای و دعوت شده‌ای تو منحصر به فردی مشابه یا بدل نداری تو اصل اصل هستی و تکرار نشدنی وقتی انتخاب شده بودن و منحصر به فرد بودنت را یادآوری کنی؛ دیگر خودت را با هیچکس مقایسه نمی‌کنی و احساس حقارت یا برتری که حاصل مقایسه کردن است از وجودت محو می‌شود.    #حسین الهی قمشه ای
2731
میگن فک کنی بهشون اگاه میشن😨اررره؟؟راسی بچه ها یکی از دوستام تازه زایمان کرده بود میگف با بچم تنها ...

آره درسته هر موقع که بهشون فکر کنی اونجا حاظر میشن زنی که تازه زایمان کرده اصلا نباید تنها باشه بچشم نباید از خودش دور باشه میگن اگه بچه پیش شیرش باشه آسیب نمیبینه وتا چهل روز در قبر برای زن زاووبازه به خاطر همین چیزاست چون ممکنه هر لحظه ای که تنها بشه یه فرصت برای اونا که بهش آسیب بزنن

آره درسته هر موقع که بهشون فکر کنی اونجا حاظر میشن زنی که تازه زایمان کرده اصلا نباید تنها باشه بچشم ...

یا ابلفض😐😐در قبر نشنیده بودممم

من فقط مشتاق آرامشم  مشتاق اندکی فراموشی
تعریف کنید منم میگم

ما زیرزمین داریم‌با شوهرم نشستع بودیم کتار در زیر زمین یه صداهای وحشتناکی میومد شوهرم‌جشماش گرد شده بود منم‌میخندیدم بعش که ترسیده

وقتی میگم خواهرام منظورم جاریمو خواهرشوهرم هستن.من تک فرزندم
2740
این دیگ کی بوده😐😐خود شیطانه

زن عموی دختر خالم‌تازه مرده بود بچه ی کوچیک داشت.اونموقع که زنده بود مادرشوهرش خیلی اذیتش میکرد.اسم‌بجش هانیه ست.یه شب میاد خواب دختر خالم‌میگه فردا شب برو هانیرو بیار پیشه خودت میخام‌برم‌ننتو اذیت کنم.دختر خالم انقد التماسش میونه تا دست ورمیداره

وقتی میگم خواهرام منظورم جاریمو خواهرشوهرم هستن.من تک فرزندم
یا ابلفض😐😐در قبر نشنیده بودممم

آره برای همین هم وقتی بچه به دنیا میاد براش حسار میگیرن برای مادر هم همینطور روز ششم هم جشن میگیرن شام که دادن ظرفای شام رو نمیشورن تا فردا که اونا بیان بخورن به بچه آسیب نزنن یه جور معامله ونذره برای بچه

ال واقعیه؟یه جا خوندم طرف میگفت سرباز بوده داشته برمیگشته شهرشون بعد برفو بوران بوده،بخاطر همین اتوبوس فقط تا یه مسیر میارتش بعد بقیه راهو پیاده میاد تا برسه سمت روستاشون میگه ورودی روستا لب یه رودخونه توسرمای کشنده یه زنو دیده داره بچه تازه به دنیا اومدرو میزنه تو ابو میاره بیرون قیافه ترسناکی داشته،بعد خواسته بره طرفش بچرو نجات بده پاهاش قفل شده زنه هم سریع دویده دور شدع بعد رسیده روستا فهمیده بچه خالش که باردار بوده مرده دنیا اومده،ینی اون زن ترسناک ال بوده

میلیاردها انسان در جهان متولد شده اند؛ اما هیچ یک اثر انگشت مشابه نداشته‌اند. اثر انگشت تو، امضای خداوند است که اتفاقی به دنیا نیامده‌ای و دعوت شده‌ای تو منحصر به فردی مشابه یا بدل نداری تو اصل اصل هستی و تکرار نشدنی وقتی انتخاب شده بودن و منحصر به فرد بودنت را یادآوری کنی؛ دیگر خودت را با هیچکس مقایسه نمی‌کنی و احساس حقارت یا برتری که حاصل مقایسه کردن است از وجودت محو می‌شود.    #حسین الهی قمشه ای
2706