2737
2739

بچه ها توروخدا امشب برام دعا کنید که ازدواج خوب  کنم بخدا همه خونواده با خاله اینام طعنه و کنایه میزنن که خونه موندی کسی نمیاد بگیرتت 22سالمه تا حالا کسی نیومده خواستگاریم در حد حرفم باشه کنسل میشه. توروخدا برام دعا کنید 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا بزرگع گلم با حرف اونا خودتو ناراحت نکن خدا ب راه راست هدایتشون کنه الهی ک ب زندگیه بقیه کار دارن هنوز اول جوونیته خیلی وقت داریبرای ازدواج گلم 

برای شفا و سلامتی خواهرم بخوانید لایک‌کنید تو رو خدا دعا کنید سی تی اسکنش خوب باشه مشکلی نباشه

اللَّـهُ لَا إِلَـٰهَ إِلَّا هُوَ الْحَيُّ الْقَيُّومُ ۚ لَا تَأْخُذُهُ سِنَةٌ وَلَا نَوْمٌ ۚ لَّهُ مَا فِي السَّمَاوَاتِ وَمَا فِي الْأَرْ‌ضِ ۗ مَن ذَا الَّذِي يَشْفَعُ عِندَهُ إِلَّا بِإِذْنِهِ ۚ يَعْلَمُ مَا بَيْنَ أَيْدِيهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ ۖ وَلَا يُحِيطُونَ بِشَيْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلَّا بِمَا شَاءَ ۚ وَسِعَ كُرْ‌سِيُّهُ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْ‌ضَ ۖ وَلَا يَئُودُهُ حِفْظُهُمَا ۚ وَهُوَ الْعَلِيُّ الْعَظِيمُ ﴿٢٥٥﴾ لَا إِكْرَ‌اهَ فِي الدِّينِ ۖ قَد تَّبَيَّنَ الرُّ‌شْدُ مِنَ الْغَيِّ ۚ فَمَن يَكْفُرْ‌ بِالطَّاغُوتِ وَيُؤْمِن بِاللَّـهِ فَقَدِ اسْتَمْسَكَ بِالْعُرْ‌وَةِ الْوُثْقَىٰ لَا انفِصَامَ لَهَا ۗ وَاللَّـهُ سَمِيعٌ عَلِيمٌ ﴿٢٥٦﴾ اللَّـهُ وَلِيُّ الَّذِينَ آمَنُوا يُخْرِ‌جُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَى النُّورِ‌ ۖ وَالَّذِينَ كَفَرُ‌وا أَوْلِيَاؤُهُمُ الطَّاغُوتُ يُخْرِ‌جُونَهُم مِّنَ النُّورِ‌ إِلَى الظُّلُمَاتِ ۗ أُولَـٰئِكَ أَصْحَابُ النَّارِ‌ ۖ هُمْ فِيهَا خَالِدُونَ ﴿٢

خدا =جایگزین تمام نداشته ها ✌
2728

شمام برا من دعا کن بخت خوبی نصیبم شه😕  انشالله شماهم حاجت روا شید

😍😍😍😍  روزای خوبی  در راهه       تیکر بارداری نیست                         قبل از  صفر شدن تیکر با ارزوم میرسم امسال سال منه😍😍😍😍😍😍😍 مطمئنم
2738

خدایا کی می خواد این افکار پوسیده جمع شه آخه به بقیه چه مربوطه زندگی شخصی تو به جای اهمیت دادن به این حرف های خاله زنکی رو خودت کار کن موقعیت کاری و اجتماعی برا خودت ایجاد کن خوبه به خاطر این های بی ارزش از روی عجله با کسی ازدواج کنی و بعد بفهمی اشتباه کردی اون موقع هم میگی وای چه جوری طلاق بگیرم خالم اینا چی میگن 

انشاا.. حاجت روا شی عزیزم 

بحق این شب یه آدم خوب سر راهت قرار بگیره وعاقبت به خیر بشی

شما هم دعا کن ازدواج خوب قسمت منم بشه 

وقتی به کسی می گم غصه نخورتموم میشه،!باخودم فکر می کنم عمرمون یا غصه هامون!!!
انشاا.. حاجت روا شی عزیزم  بحق این شب یه آدم خوب سر راهت قرار بگیره وعاقبت به خیر بشی شما هم ...

انشالله برا منم دعا کن بخت خوب نصیبم شه

😍😍😍😍  روزای خوبی  در راهه       تیکر بارداری نیست                         قبل از  صفر شدن تیکر با ارزوم میرسم امسال سال منه😍😍😍😍😍😍😍 مطمئنم
2706