2737
2734

بچه ها چن وقتیه متوجه شدم دوستم با ی مرد متاهل رابطه داره دوستم دوتا پسر داره 

پسر بزرگش 14 سالشه و اون متوجه این موضوع شد و به من گفت از رابطشون مطمئنم 

شوهر دوستمم کارمند دادگستریه خیلی شوهر خوبی برای دوستم نیس خیلی بهش اهمیت نمیده و فک میکنم دلیل خیانت دوستمم همینه 

دوستم نمیدونه که من و پسرش ازین موضوع خبر داریم البته یبار بهش این موضوع رو گفتم ولی همشو انکار کرد 

دلم واسه بچه هاش میسوزه نمیتونم بی تفاوت باشم ازتون میخوام خودتونو بذارین جای من و بگین چیکار میکردین اگه همچین اتفاقی براتون میفتاد من میخوام موضوع رو به برادر دوستم بگم چون میدونم ازون حساب میبره ولی میترسم زندگیشون از هم بپاشه 

نگین کاری نداشته باش چون ما مثل دوتا خواهریم باهم واقعا بچه هاش مثل بچه های خودم هستن البته خودم بچه ندارم. 

خواهشا راه حلاتونو بهم بگین خیلی فکرم مشغوله. 

ممنون. 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

من بودم رک و راست به خودش میگفتم، می‌گفتم کنار بزاره اینکارو و با شوهرش بره پیش مشاور چون مشکل دو طرفس

ولی خب شاید خیلیم کارساز نباشع

Make beautiful your inside esprit, that be same your inside and outside personality 🌈Student psychology🌈
2738

اگه مثلا خواهرت بود که وقتی بهش گفتی انکار نمیکرد

پس خودتو قاطی این ماجرا نکن شر میشه برات

اگر دختر دار شدید اجازه نديد شوهرتون واسش اسم انتخاب کنه😉   چون اسم عشق قبلی نکبتشو میذاره رووش😁😤😂
من بودم رک و راست به خودش میگفتم، می‌گفتم کنار بزاره اینکارو و با شوهرش بره پیش مشاور چون مشکل دو طر ...

گفتم بهش ولی انکار کرد بعدشم گفت کاری نکن زندگیم از هم بپاشه 

سر این مسئله چن وقتیم هس باهم رابطه نداریم دیگع

ولی با پسرش حرف میزنم 

2706