2733
2734
عنوان

امشب بیاین یجور دیگه دعا کنیم

217 بازدید | 33 پست

واسه کسایی که بیصدا گریه کردن و فقط خدا شاهدِ اشکاشون بوده

واسه دلایی که بیصدا شکست و فقط خدا صداشو شنید

واسه دستایی که فقط به سمت خدا بلنده

واسه کسایی که همه درا بسته اس واسشون جز درگاه خدا

واسه کسایی که فقط امیدشون به خدا بوده و هست

واسه کسایی که دلشون غم داره

واسه کسایی که صورتشونو با سیلی سرخ کردن

واسه اون کسایی که گره کور افتاده تو کارشون

واسه اون کسایی که دردشون تو دلشونه و فقط خدا میدونه

واسه اون ناممکنا، نشدنا که فقط به دست خدا میشه و ممکن میشه

بیاین امشب خیلی واسه هم دعا کنیم چون دعا در حق همدیگه خیلی براورده میشه

بیاین امشب خیلی دعا کنیم

اگه دلتون شکست منو هم خیلی دعا کنیم

واقعا بیصدا شکستم بیصدا گریه کردم فقط سپردم به خود خدا 

انشالله که حاجت دل هممه رو بده خدا

من لیلام مامان وروجکی که به خاطر دخترش اینجاس میخام یاد بگیرم چطوری تربیت و بزرگش کنم 😊اگه نظری داری راهنمایم کن دوست خوبم 

لطفا برای منم دعا کنین 😢 ان شاا... هممون حاجت روا بشیم مخصوصا اونایی که دعام کردن 😔  

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

الهی حاجت روابه خیربشید.

من یه مشکلی دارم که بخاطرش خیلی ناراحت ودلتنگم ازتون خواهش میکنم برای اینکه حاجتام برآورده به خیروخوشی وسلامتی بشن یه صلوات بفرستید،الهی که شماهم خیرببینید،ببخشیداستارترجان🌹

برای حاجت روا به خیر شدنم یه صلوات بفرستید لطفا❤🌱
2740

ان شاءالله همه به حاجتشون برسن الهی آمین

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم

نامه    زن آمریکایی به زنان مسلمان/ گول نخورید و نجیب بمانید.   زن غربی پریشان و پشیمان است اما مجبور است ادای شادبودن را درآورد  زن غربی هویتش به تاراج رفته و گرفتار ظلمی گردیده است که یارای رهایی از آن را ندارد  ظلمی که «جوانا فرانسیس» نویسنده و روزنامه نگار زن آمریکایی به صراحت به آن اذعان کرده است . این زن مسیحی چند سال پیش به زنان مسلمان لبنان که در زیر آماج بمباران اسرائیل بودند نامه می نویسد و با رشک بردن به عفت و حیا و نجابت زنان مسلمان و بر شمردن ظلم بزرگی که به زنان غربی شده است از زنان مسلمان می خواهد در دامی که غرب برای آنان گسترده است گرفتار نشوند و به جای تقلید از زن غربی ،حافظ عفت و نجابت خود باشند.  این نویسنده آمریکایی در بخشی از این نامه می گوید: « ما زنان غربی شستشوی مغزی داده شده ایم که باور کنیم شما زنان مسلمان مورد ظلم واقع شدید. اما در حقیقت این مائیم که مورد ظلم واقع شده ایم، برده مُدهایی هستیم که پستمان می کند، نسبت به وزن و انداممان عقده ای شده ایم و گدای محبت مردانی هستیم که نمی خواهند رشد فکری یابند…در اعماق وجودمان می دانیم که سرمان کلاه رفته است.»《♡@hejab_va_efaf313 https://harfeto.timefriend.net/16369778896632

هگه اینا ک گفتی انگار خود من خستگ

سال ۱۴۰۲ هم گذشت و من مادر نشدم ۱۳ ساله ک چشم انتظار معجزم هستم ولی بازم نا امید نمیشم چون خدامو دارم مطمعنم ی روزی فرشتشو بهم هدیه میده و بغلش میگیرم و بعد از خدا امام رضام رو دارم یا امام رضا تو رو ب جوادت قسم منو و دوستام ک در انتظار مادر شدن هستن چشم انتظار نذار.  دوستای خوبم برای دل شکستم دعا کنید و ی صلوات مهمونم کنید  عزیز مامان هیچ وقت نا امید نمیشم و منتظر میشم تو وجودم شکل بگیری منتظر اون روز هستم
2706