2733
2734

برو روان شناس اگه خودت فکر می کنی اضطراب داری برین روان پزشک قرص بده چون به مرور اگه تنها باشین بیشتر و رفت و آمد ندارین خوب نیست ممکنه تشدید بشه

بهتره بعد زایمان تا چند ماه رفت و آمد کنید با فامیل و مادر و خواهر و... در صورت امکان 

فقد برو بگرد تو طبیعت..  روانشناسم خوبه

دارو ک وابسته گی میاره

تغذیه هم اونقدر تاثیر نداره

دیگرانن ک الان سرگرم زندگی خودشونن 

پس باید خودت حال خودتو خوب کنی 

پیاده روی ،تفریح بازار و ... 

👑ملکه من همون کرمی  هستم که بعد از گذروندن سختی ها ( مثل دانه از دل سیاهی خاک) از پیله تنگ و تاریک تبدیل به  پروانه ی آزاد شدم 🦋😍 سختی ها و بغض های هر آدمی ، دارایی و اعتبار اون آدمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
آخه بابچه کوچیک نمیشه

میشه کالسکه بردار بزن بیرون 

بخدا من همه راه ها رو رفتم الان به این نتیجه رسیدم بیرون گردی و کارهایی ک شادم میکنه خیلی میتونه آرومم کنه تا قرص  و ...

👑ملکه من همون کرمی  هستم که بعد از گذروندن سختی ها ( مثل دانه از دل سیاهی خاک) از پیله تنگ و تاریک تبدیل به  پروانه ی آزاد شدم 🦋😍 سختی ها و بغض های هر آدمی ، دارایی و اعتبار اون آدمه
2738
هیچ کس دورم نیست،غریبم،یعنی با رفت وآمد بهترمیشم؟

منم مثل شما شهر دیگه ای ازدواج کردم و بنظرم خوب نیست همیشه دوست داشتم یکی پیشم باشه نه واسه کار و اینا فقط محض دلخوشی خواهر شوهرم هم شهر دیگس

منم مثل شما شهر دیگه ای ازدواج کردم و بنظرم خوب نیست همیشه دوست داشتم یکی پیشم باشه نه واسه کار و ای ...

منم پشیمونم،۱۰روزه زایمان کردم هیچکس نیومد دیدنم،همینا باعث افسردگیم شد

منم پشیمونم،۱۰روزه زایمان کردم هیچکس نیومد دیدنم،همینا باعث افسردگیم شد

خودتو اذیت نکن با شوهرتون بگردین و خرید کن حتی خریدای کوچیک حالتو بهتر می کنه

بهش فکر نکن خودت دلت واسه کسی تنگ شد برو

آخه بچم۱۰روزشه

میگذره مث یه چشم بهم زدن بعد می بینی بچت چقد زود بزرگ شد با خودت می گی 

فکرای منفی روبزار کنار

مهم خودت و بچت هستی که حالتون خوب باشه و کارایی که میدونی حالتو بهتر می کنه به شوهرت بگو

2706