2733
2734
رحم به ابعاد 77.33.49 میلی و دچار رتروورسیون بود.
ضخامت اندومتر در حدود 12 میلی .
و تخمدان ها هم pcod.
البته پلی کیستیک رو میدونم چیه اما مشکل رحم رو کسی داشته؟ تا دکتر برم نگرانم.
ایا بسته شدنه لوله است؟ اسا ربطی به نازای داره؟
گاهی باید در مشکلات سکوت کرد، شاید خداحرفی برای گفتن داشته باشد
بعضیا میگن حالت رحم برگشته است ...یعنی بیشتر میگن موقع نردیکی به پشت بخوابید...شیب برعکس...اما مشکلی نداره...ربطی هم به لوله نداره

* بر برگ برگ دفتــــر عمــــرم نوشتــــه ام .....
نابرده رنج، گــــنج به من داده است حسیــــن(ع) *

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اتی جون وبلاگت رو خوندم.............خدا فرزندت رو برات نگه داره........منم تا حالا 2 بار میکرو کردم اما نشده 5 سال هم هست منتظرم......میشه بگی مشکلتون چی بوده؟اون خانمه دارو چی بهت داد؟
واقعا دیگه خسته شدم همه حامله شدن همه بچه دار شدن حتی اونایی که بعد از ما ازدواج کردن بعضی ها بچه دومشون رو هم دارن میارن اما ما هنوز این دکتر و اون دکتر.............خدایا خودت کمکمون کن.....
یعنی اتی جان هیچ ذارویی نمیخواد؟ چون من 2 روزه شدید رحمم درد میکنه که از شدت درد حالت تهوع میگیرم و ربطی به بارداری و نازایی نداره؟
نانا جون من با مامان این چسر که عکس کاربری شما است دوستم اوال فکر کردم اونی؟ میدونستی عکس کیانه؟ عشق منه کیان
اره رژین جون من مامانش رو نمیشناسم اما وبلاگ بچه هاش رو میرم میبینم..........هزار ماشاا... خیلی خوشگله منم عاشقش شدم عکسشو گذاشتم کاربریم شاید خدا یه بچه خوشگل مثل اقا کیان هم به من بده.خدا براش نگهش داره.
یعنی هیچ کی اطلاعی نداره؟ حالا اگه تاپیک میزدم خیانت یا مادر شوهر تاپیک میترکید..............
اوه پس واسه همینه موقع نردیکی درد دارم و احساس انقباض تو رحم میکنم. نمیدونین دلیل بوجود اومدن این مشکل چیه چون تا 1 سال پیش این مشکل تو سونو نشون داده نشده بود
الوووووووووووووووو اه هر چی التماس هم کنیم باز مات میان میخونند میرن خوب اگه نظری دارین بگین چرا دریغ میکنین
2706