2733
2734
عنوان

معلمها رو مرداد واکسن میزنن 😍😍😍 اول مهر مدارس بازه

| مشاهده متن کامل بحث + 4068 بازدید | 201 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اصلا حضوری رو دوست ندارم.بچم تو خونه پیش خودم داره درس میخونه.چیه مدرسه اول صبح بلند بشی بچه خابا ...

همه وی که درس نیست بچه ازتباطاجتماعی میخاد مخارت گفتاری میخاد مهارت حل مساله تو جامعه میخاد همون طور که ای کیو مهمه 

ایی کیو هم مهمه که همش میشه روابط اجتماعی

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
2728
معلما میزنن پس همکلاسیای بچه هامون اگه کرونا داشته باشن بچه هامون میگیرن که

وقتی بزرگالان بزنن دیگه کرونایی وجود نداره که بخاد بچهها رو درگیر کنه علنا دیگه ویروسی نیست که منتقل بشه 

معلما میزنن پس همکلاسیای بچه هامون اگه کرونا داشته باشن بچه هامون میگیرن که

همه سنین تا اذر میزنند

گفتم فراموشم مکن گفتی تو در یادی مگر؟! /تیکر بدنیا آمدن خواهرزادم
نمیگیرن این جور که میگن ۷۰ درصد واکسن بزنن دیگه ایمنی جمعی میشه و ویروس نیست که بخاد منتقل بشه انشا ...

خب عزیزدلم به اون دسته بندی که فرستادی نگاه کن :/

تا اول مهر کل کشور واکسینه نمیشه که بخواد ایمنی جمعی رخ بده :/ 

مگر اینکه از  بهمن  مدارس و حضوری کنن ! که همه واکسن زدن 😌

2740
خب عزیزدلم به اون دسته بندی که فرستادی نگاه کن :/ تا اول مهر کل کشور واکسینه نمیشه که بخواد ایمنی ج ...

خوب اون جدول به گفته اونا ۱۰۰ درصده که تا مهر۷۰ درصد و بیشتر زدن چون توی لیستشون اصلا زیر۱۷ سال رو جا ندادن

همه وی که درس نیست بچه ازتباطاجتماعی میخاد مخارت گفتاری میخاد مهارت حل مساله تو جامعه میخاد همون طور ...

اره اونو میگم بعد خودم هم میگم پس بازیش چی روابطش چی..کلا سخته.خداخودش رحم کنه

📡پادتن کرونا تا یک سال پس از ابتلا در بدن باقی می‌ماند ◻️بر اساس نتایج یک مطالعه که به تازگی در ...

خب  واکسن  ویروس ضعیف شدس🙄

گفتم فراموشم مکن گفتی تو در یادی مگر؟! /تیکر بدنیا آمدن خواهرزادم
خب  واکسن  ویروس ضعیف شدس🙄

اخه هنوز اطلاعات درستی نمیدن یکیشون میکفت هرشش ماه باید واکسن بزنیم خب یکسال بهتره تا شش ماه😂😂

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
2706