2733
2739
عنوان

دختر 6 ماهم دهنمو صاف کرده😢😢😢

671 بازدید | 58 پست

مامان جونا کمک 

دخترم 6 ماهشه همش باید کنارش باشم وگرنه جیغ و داد اصلا نمیذاره هیچ کاری بکنم حتی وسه یلحظه 

چیکار کنم این اخلاق بدشو ترک بدم 

از اول وابسته شده

منم این دغدغه رو دارم

بغلی بوده ؟

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

پسره منم هشت ماهشه از وقتی چهاردستو پا افتاده یکسره خرابکاری میکنه از مبلا میگیره بلند میشه حواسم بهش نباشه پرت میشه زمین باید ۲۴ ساعتی کنارش باشم دو ثانیه حواسم بهش نباشه میره زیر میز یا پای گلدونا خواب راحتم ندارم چون تو خواب یکسره غلت میخوره، 

تیکر تولد نفس مامان❤

پسرم ۸ ماه و نیمه دقیقا به هیچ کاری نمیرسم مگه اینکه بدمش همسرم سرگرمشکنه

تا میرم اشپزخونه میاد دنبالم دسشویی حموم همه جا میاد دنبالم به همه چیزم دست میزنه😐

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2738
از اول وابسته شده منم این دغدغه رو دارم بغلی بوده ؟

نه جونم بغلیش نکردم باز خدارو شکر 😂😂😂وگرنه رگمو میزدم 

یه مددت ازش فاصله بگیرم کوچولو کوچولو بده؟ 

من کرونا گرفتم فرستادمش خونه بابام اینا (بابام کلا چون نوه اولشه جو زدس خیلی بوسش کرده😂😢) نمیشه کا ...

عزیزدلم گناه داره پس

کم کم چندتا اسباب بازی چیزی بنداز جلوش برو تو اشپزخونه هی باهاش حرف بزن هی کارکن

براش شعر بخون

یا بذار بمونه تو روروئک جفتت باشه

من جونم به رورویک بود

دستم‌ خورد خارج شدم  وای بر من،رمز عبور رو هم فراموش کردم☹️
پسرم ۸ ماه و نیمه دقیقا به هیچ کاری نمیرسم مگه اینکه بدمش همسرم سرگرمشکنه تا میرم اشپزخونه میاد دنب ...

😁فک کنم دختر من و پسر تو باهمن دیگه. چون تیکرامون یکی بودن. دندون در آورده؟ میتونه بلند شه رو پاهاش؟ برا من پدرمو در اوره حسابی جیغ جیغو هست. همش یا میگه بغل کنم یا هم باید بشینم پیشش

تاپیک نی نی یار حذف تاپیک       خدایا منو لاغر کن. وزن شروع 85تاریخ 1400/12/01 هدف 75
نه جونم بغلیش نکردم باز خدارو شکر 😂😂😂وگرنه رگمو میزدم  یه مددت ازش فاصله بگیرم کوچولو کوچول ...

همین الان میگی صاف و سرویس...🤔😂

فاصله چجوری؟

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸