2733
2739
عنوان

جنسیت نامعلوم جنین😔

947 بازدید | 42 پست

سلام.جواب منو بدین لطفا.خیلی نگرانم.سونو منو گیج کرده .گاهی گفتن دختره .وگاهی گفتن پسر.اخرین سونو بیضه رو دید اما آلت و ندید.و برام سونو سه بعدی نوشت دکتر

یعنی جنسیتش چیه؟!زبونم لال ممکنه دو جنسه باشه؟!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نه دیگه 

اگه بیضه رو دیده پسره 

بعضیا آلتشون میره داخل ، کوشمولوعه خو

اگه دختر بود تخمدان داشت

تو خواب دیدم مثل قدیم 😔 داره بهم میخنده زهرا (س) ... زخم منو رها کنید ... خودش میاد میبنده زهرا(س)😭

وااااا نه بابا این چه حرفیه، گاهی وضعیت قرارگیری جنین باعث میشه اون قسمت خوب دیده نشه

ان شاءالله سونوهای بعدی دیده میشه

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌

نترس عزیزم احتمالا پسره- دختردایی منم همینجوری شد گفتن فقط بیضه دیده شده و خود آلت دیر ب وجود اومده بوده نگران نباش 

دکتر انوشه راست میگه : 'گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی' با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟! ️ 
2738
😐😐😐😐😐😐عزیزم تا بچه به دنیا نیاد هیچ تضمینی نیست دختره یا پسر دعا کن سالم باشه

واه خب چجوری وسایل براش بخریم پس؟!😬

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
واای منم خیلی از این موضوع میترسیدم مثل تو تباه بودم
چـادر من!!! ❤️❤️تــو بــامـن بـزرگ شدی!🙆‍♀️درتـمام لحظات زندگی ام همرام بـودیـ  با من زیر باران ☔🌧️🌀ماندی و خیس شدی  با من قد کشیدی تغییر کردی با من زیر افتاب گرمت شد.. .من یک محجبه ام برایم از سختی هایش بهانه بیاور!😶ولی بدان حرفایت روی من اثر ندارد🙃من در این دنیا باحجاب بودنم را باهیچ چیز عوض نمی کنم😊😍❤️شاید از نظر بعضی ها زیبا نباشد 🤪ولی تمامم را به رخ هرکس و ناکسی نمی کشم 😎 "حجاب" مهر عنایت حق بر قامت فرشتگان زمین است ❤️🧡💛💚💙💙💜  تاریخ هیچوقت فراموش نمیکنه اون روزه روبه روی ضریح  امام رضا علیه السلام چادر سفید رو سرمنو قرآن بدست تو که از استرس یه آیه رو ده بار میخوندی ومنی که چشم دوخته بودم به گلای چادرو زبونم بند اومده بود. بلافاصله بعد گغتن بله بتو دستمو گرفتی و در گوشم گفتی.((تا اخر لحظه ای عمرت مال خودمی.... ومال خودم.. بعد از گذشتن این همه روزو ساعت این جمله ی تو هرشب میاد تو ذهنمو و گوشم  انگار تازس و همین الان گفتی چون هیجوقت کم نزاشتی و نزدی زیز حرفت...  من حاضرم بمیرم ولی یه روز بدون تو نمونم  زندگی بدون تو مثل مردن از عطش و خورذن آب و سیر نشدنه... 💔خداایا هیچ کاری و.. هیچ کاری نمیتونه شکر گزاری منو بابت نعمتات نشون بعده پس خودت یجور حساب کن مهربونم💜❤️💔
😐😐😐😐😐😐عزیزم تا بچه به دنیا نیاد هیچ تضمینی نیست دختره یا پسر دعا کن سالم باشه

همه چیزاش خوبه.الان هفت ماهمه و دارم میرم تو8 ماه‌ اما هنوز بین دخترو پسر نمیدونم چی بگم ب بچه تو شکمم

نگران نباش مامام مهربون   

یکی از اقوام ما دقیقا اینجوری گفتن بعد معلوم شد الت داره ولی بیرون نیومده 

وقتی به دنیا اومد یه شیر مرد تمام عیار بود😄

من شه پولی شیت🌊باوه شت که نار🏖                             دیمه که نارت مه ست وبی قه رار😍                        تاریخ شروع رژیم۱۳۹۹/۱۱/۲۸ قد۱۷۲  وزن شروع۱۰۷😭     هدف اول ۱۰۰🔓☺   هدف دوم۹۵🔓☺   هدف سوم۹۰🔓☺   هدف چهارم۸۵ 🔒😕   هدف پنجم۸۰🔒😕   هدف آخر ۷۵🔒😕                                                                                                                                              💎من فقط به خاطر خودم خوش اندام میشم💎                      خیلی دوست دارم خودم 🤗😍😘