2733
2734
عنوان

زندگی پس از زندگی باور دارم چون....

| مشاهده متن کامل بحث + 158703 بازدید | 1428 پست
اما این مجوز نمیشه که هر کار پدر و مادر درست باشه و بچه ی بیچاره فقط ساکت باشه و دلش بشکنه اون بچه ه ...

خود خدا گفته حق ندارید در هر صورت باهاشون تندی کنید و هیچ تبصره ای هم نداره

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم سر زایمانم خیلی دیر بهوش اومدم چیزی یادم نمیاد جز اینکه یه جای به شدت نورانی بودم و انگار نمیخواستم ازش بیرون بیام که اون وسط فقط صدای گریه مادرمو می شنیدم وقتی بهوش اومدم بیچاره مادرم از شدت گریه خودشو هلاک کرده بود ...نمی دونم شاید رفتنی بودم و برگشتم

برای خوشبختی همتون صلوات میفرستم ♥️شما هم اگه دوست داشتید برام صلوات بفرستید😍

نمیدونم شاید جاش اینجا باشه بگم، من مذهبی ام سعی میکنم واجبات رو به جا بیارم ولی مطمعنم که هنوز با یه مسلمان واقعی فاصله دارم... 

حدودا 14 سال پیش یه شب تو خواب دیدم تو پذیرایی کنار مبلا رو زمین دو نفر آقا روبروم نشستن،امام زمانمون(عج) بود با چهره ای جوگندمی یه تسبیح دستشون بود ذکر میگفتن و و اون یکی همراه یا نایبشون... 

فقط میدونم که داشتن صحبت میکردن یه جمله شون همیشه تو گوشمه: برای فرج ما خیلی دعا کنید،بعد که رفتم خوندم دیدم دعای فرج که ما می‌خونیم برای سلامتی امام زمانه(عج)

و دعای الهی عظم البلا برای فرج ایشونه

چند روز پیشم یه جا خوندم نیت کنید هر موقع یادتون اومد برای سلامتی و ظهور امام زمان(عج) و عاقبت به خیری خودتون سوره توحید بخونید

فقط این جمله واضح یادمه، فکر می‌کنم پیش دو سه نفرم گفتم ولی در حد حرف از روش رد شدن

ولی من هنوزم بعد اینهمه سال یاد اون لحظه روحانی می‌افتم و وجود امام زمان(عج) رو هر لحظه احساس میکنم

امیدوارم همه مون با درک درست از دین و قرآن به راه راست هدایت بشیم... 

لا اله الا انت،سبحانک انی کنت من الظالمین
2728

مثل انیمیشن سئول دقیقا همونی که گفتی اونجام بود 

اگر در زندگی میخواهی کسی شوی و به جایی برسی اول حرف دلت رو گوش کن و اگر قلبت بهت جوابی نداد چشاتو ببند و به پدر و مادرت فکر کن آنوقت خواهی دید که موفقیت از آن تو خواهد شد
نماز و روزه که اصلا حوصلم‌نمیشه بخونم‌ بخاطر این‌حتما میرم‌جهنم‌..کار‌خوب دیگه ای هم‌به ذهنم‌ نمیرسه ...

همون کارهای خونه خودش ثواب داره بچه داری خودش ثواب داره

یا رب نظر توبر نگردد
2738
سلام عزیزم دیدیم دوست داری درباره زندگی قبل این دنیابدونی برات مینویسم عزیزم همه ماقبل ازاینکه بدنی ...

سلام مرسی عزیزم 😍

یعنی یبار دیگع زندگی کردیم و مردیم ؟ و زندگی قبلیمون متفاوت بوده ؟

شد ، شد ... نشد ،بیا بشین برات چایی بریزم 😍☕تیکر برای رسیدن به خواستمه 😍 یه صلوات برام میفرستی ؟ ممنون ❤
2706