2733
2739
عنوان

زندگی پس از زندگی باور دارم چون....

| مشاهده متن کامل بحث + 158761 بازدید | 1428 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فوق العاده است برنامه من تقریبا پنج قسمت ک دارم میبینم و قسمت شد و از برنامه باخبر شدم دیدنش قسمت هر ...

برنامه خیلی زیباست.باعث میشه ترسمون از مرگ کمتر بشه وهرچ زودتر بسوی حدا با اونهمه خوبی وزیبایی بریم

لطفا برام دعا کنید 

این برنامه ی خوبیه دیگه هم داره اینکه می‌دونی خدایی هست و حواسش به همه چی هست ی آرامش عمیقی بهت میده من همیشه سعی کردم ببخشم آدمها رو اما دو مورد بود ک میگفتم بخشیدم اما نه دلم باز ک یادم نیومد اصن میگرفت، ولی دیگه بخشیدم چون اول فهمیدم ک خودمم گناه زیاد داشتم قضاوت غیبت و...ک حق الماسه بخشیدم ک شاید خودمم بخشیده شم و دوم اینکه خدا کنارمه و حواسش ب همه چی هست 😍

خدایاشکرت که من اشرف مخلوقاتت هستم
2728
به نطرم اگر تجربه مرگ رو نداشت و اون اتفاق ها رو نمیدید خودکشی میکرد بعدش ولی حالا برای خودش یه هدف ...

اره گفت صحنه تصادفمو دوس دارم😟با اینکه گفت خیلی سخت جون داده

آرزومه که بغلم کنی خودت،🥲🥲                                            دوست دارم با عشق تو پیر شوم🥲
گفت ترسیده؟

نه حرفی از ترس یادم نیس گفته باشع 

فقط میگف رفتم بالا و میخواستم از در هال رد بشم ک بعدش محکم خوردم بداخل جسمم و بدن درد گرفتم انگار

ی اینطور چیزی

دعای نی نی سایتی زود قبول میشه....خوندی ی دعایی برای شفای پدرم بکن .گرفتار سرطان هست.خدایا سلامتی پدرمو بهش ببخش ..الهی آمین 
من به ب حدی قبولش کردم ک دیگ نمیخام دماغمو کنم احساس میکنم گناهه

منم میخاسم دماغمو عمل کنم ولی نمیدونم گناهه یانه حتی دکترمم انتخاب کردم بعدازدیدن این برنامه شک افتاده بجونم

فقط 9 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
بچه ها اسم مجری برنامه رو کسی میدونه چیه؟؟

دکتر عباس موزون فک کنم

دعای نی نی سایتی زود قبول میشه....خوندی ی دعایی برای شفای پدرم بکن .گرفتار سرطان هست.خدایا سلامتی پدرمو بهش ببخش ..الهی آمین 
منم چندباری که بیهوش شدم وقتی میخواستم هوش بیام انگار که یچیزی محکم بزندت زمین وهمین نور سفید.که فکر ...

ولی من رو کشتی بودم همه جا نورانی وسفید بود ی مرد نورانی وسفید پوش دیدم که بالا پشت به من رو به آسمون ایستاده بود.فقط همین یادمه

لطفا برام دعا کنید 

من فقط یبار روحم از بدنم جدا شد و دیدمش، هنوز نخوابیده بودم، دراز کشیده بودم چشام باز بود، داشتم فکر میکردم به یچی دیگه بعد انگار خوابم برد یهو دیدم روحم همون حالت خوابیده داره میره بالا حدود نیم متر که رفت از ترس همون جا گفتم بسم الله و یچیزایی گفتم که بعدش یادم نمیومد ،بعد سریع برگشت داخل بدنم و اینقد سریع برگشت که انگار کوبیده شد به زمین بدنم

2706