2410
2553
عنوان

زندگی پس از زندگی باور دارم چون....

| مشاهده متن کامل بحث + 157797 بازدید | 1428 پست

من ۴بار بیهوش شدم تاحالا براعملای مختلف، ولی چیزی یادم نمیاد، فقط انگار چشامو بستم و یه ثانیه بعد باز کردم. ولی به جهان بعد از مرگ اعتقاد دارم فقط به دلیل قرانی که کلام خداست، و البته عقلم که هرچی فکر میکنم جهان به این عظمت و نظم نمیتونه بی نتیجه باشع.

چقدر خوب که این تاپیکو دیدم 

من این برنامه رو دیدم 

یکم به خودم اومدم راستش من همش فکر میکنم اگه بمیرم هیچ توشه ای با خودم ندارم که ببرم 

خیلی وقته که خیلی چیزا رو گذاشتم کنار.. اما این برنامه یکم منو به خودم آورد... 

خدا کنه بتونم به تحولی به خودم و زندگیم بدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

امروزشو کی  دید...چقدر طول داد تا بگه😂😂 خیلی جالبه...۱۰۰ در ۱۰۰ قبول دارم..

من دیدم فکر کن طرف با زنش بد بود چی شد 

برنامه‌ی دیروز حامد طهماسبی هم عالی بود

خدایاشکرت که من اشرف مخلوقاتت هستم
2456
استارتر بهترین قسمتش ..قسمتی هست که اقای فتحی پور اومدن

کدومه؟

یا الله، یا رحمن یارحیم یا مقلب القلوب ثبِّت قلبی علی دینک🙏 کتاب «سه دقیقه در قیامت» رو بخونین شاید یکم ب فکر فرو رفتین  

منم چندین سال پیش وقتی بچه بودم ۱۲سالم بودیه اسهال استفراغ خیلی بدی گرفتم ماه رمضون بودفکرکنم دوروزخونه مقاومت کردم خوب نشدم بردنم دکتریه سرم برام نوشتن وموقع تزریقش نمیدونم بیهوش شدم یاخوابم برددیدم یه دشت خیلی سرسبزوبزرگ هست باچندتااسب منم هی اینوراونوربدوبدومیکنم تاکه رسیدم به جای خیلی نورانی مثل یه درکه ازش نورمیزدبیرون دوسداشتم برم تونورولی نمیشدتااینکه بیدارشدم وحالم خوب شد.

2714

من دیشب یه خوابی دیدم که قشنگ یه نفر که اصلا نمیدیدمش ولی میدونستم یکی روبروم هست بهم گفت یچه اولت به سختی اومد ولی دومی به زودی خودش میاد.وتو سن ۵۰ سالگی میمیری.بعد من گفتم یعنی دخترم توسن ۱۷ سالگی بی مادر میشه.اگه قرازه بمیرم چرا دومی رامیدی..دیگه جوابی بهم نداد ورفت.بنطزتون چقدر این خواب صحت داره

پدرم ،برادرم جایگاهتون بهشت😭برای شادی روحشون صلوات🌹
من به تناسخ اعتقاد دارم

👍🏻

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
واقعااااااا😳😳یا خداجون پس درسته

اره

اون تجربم ک کوتاه تره موقع بیهوشی و عمل بود

اون یکی رو فشار عصبی و روحی روم بود وسط بیمارستان از هوش رفتم

به خودم آمدم انگار تویی در من بود...این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود (:                                    میشه دعا کنی زودتر به عشقم برسم و ازدواج کنیم؟!  مرسی گلی
من به تناسخ اعتقاد دارم

من نیز هم😐

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂
من ۴بار بیهوش شدم تاحالا براعملای مختلف، ولی چیزی یادم نمیاد، فقط انگار چشامو بستم و یه ثانیه بعد با ...

وای من قراره بینیم عمل کنم ...از بی هوشی میترسم 

اهدای عضو.....اهدای زندگی ❤
2706