2737
2734

بچه هاااا من خونه یه بنده خدا خیلی وقت پیش بادمجون دلمه خوردم خیلی خوشمزه بود.

یعنی از این بادمجون دلنه ای هارو داخلش رو خالی کرده بود و توش چیزی ریخته بود از اونا.

بعد میگفت گوشت بادمجون رو که کندم از همون داخلشم ریختم.

من بلددددددد نیستم. 

یادم بدید خیلی هوس کردم ثواب داره😂😂

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴

میشه ده تومن😝😐😂

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

دلمه بادمجون🍆🍆🍆

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من سیب زمینی به زور سرخ میکنم

شرمنده😂❤🤦‍♀️

#سخن_سلطان من را از من بخواه و در من، نه پشت نقابی زیبا یا در لباسی مجلل، هر آنچه که هستم را دریاب، شاید در تنهایی زشت من خدایی بود زیباتر از نقاب و لباس مجلل. تتلیتی اعظم قدیمی
2731
میشه ده تومن😝😐😂

ایییییش باشه حالا بوگو😂😂😂

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
دلمه بادمجون🍆🍆🍆

خا دستورش😂😂😂

فقط میتونم بگم خاک تو سرم این چه زنیه گرفتم 

کاش وقتی خرتون از پل گذشت فراموش نکنین اون پل رو کی واستون ساخت :).حالا شاید هر انسانی جایز الخطا باشه..ولی هر خطایی جایزالعفو نیست:)).تو کل زندگیم یا دارم بند کفشامو گره میزنم!یا گره هندزفریمو باز میکنم  گفتیم چشم سیاه جذابه! شما چرا قلباتون سیاه شد!؟ 
من سیب زمینی به زور سرخ میکنم شرمنده😂❤🤦‍♀️

هرکی به من میخوره از من تنبل تره😂😂

2740

دستورشو سرچ کن میاد باید گوشت چرخ کرده و پیاز و همون مواد بادمجون رو سرخ کنی بریزی داخلش بعد یه رب درست کنی بزاری داخلش سر بزاری تا بجوشه جا بیفته

دعام کنید نی نیم سالم و به موقع به دنیا بیاد خواهرا

زن گرفتی؟؟ 😂😂

ماشالله

پس من چی🥺😂

#سخن_سلطان من را از من بخواه و در من، نه پشت نقابی زیبا یا در لباسی مجلل، هر آنچه که هستم را دریاب، شاید در تنهایی زشت من خدایی بود زیباتر از نقاب و لباس مجلل. تتلیتی اعظم قدیمی

تو هم تا فرصت پیدا میکنی از من ایراد بگیر😒😒 زن گرفتی آشپز که نگرفتی😤😤

زن گرفتی؟؟ 😂😂 ماشالله پس من چی🥺😂

🤣🤣عهههه مگع تو اومدی بریم خارج؟؟

کاش وقتی خرتون از پل گذشت فراموش نکنین اون پل رو کی واستون ساخت :).حالا شاید هر انسانی جایز الخطا باشه..ولی هر خطایی جایزالعفو نیست:)).تو کل زندگیم یا دارم بند کفشامو گره میزنم!یا گره هندزفریمو باز میکنم  گفتیم چشم سیاه جذابه! شما چرا قلباتون سیاه شد!؟ 
تو هم تا فرصت پیدا میکنی از من ایراد بگیر😒😒 زن گرفتی آشپز که نگرفتی😤😤

😂😂والا زن یکی دوتا وظیفه بیشتر نداره که 

بچه هم نداری

دستورشو سرچ کن میاد باید گوشت چرخ کرده و پیاز و همون مواد بادمجون رو سرخ کنی بریزی داخلش بعد یه رب د ...

یه چیزایی سرچ کردم اومد ولی چون بادمجون داخلشو نریخته بود فکر کردم فرق داره