2737
2734

سلام نی نی سایتیای عزیز چیزی که میخوام بگم خیلی درگیرم کرده برام خیلیییی مهمه

من پنج ماهه باردارم و تازگی تونستم کتاب تهیه کنم و برای کنکور درس بخونم و میخوام ۱۴۰۱ کنکور بدم ولی همه میگن با بچه نه میشه برای کنکور درس خوند نه میشه دانشگاه رفت ولی من فقط امسالو فرصت دارم که درس بخونم🥺

کسیو تو اطرافیان داشتین یا اینکه خودتون این شرایطو داشتین و تونستین یا نه؟؟

من الان حتی اونجوری که باید نمیتونم از اومدن بچه خوشحال باشم حس میکنم همه ی وقتمو میگیره نمیزاره پیشرفت کنم و شرایطمم جوریه اگه از طریق درس نتونم پیشرفت کنم و جاپامو سفت کنم زندگیم خیلی تیره و تار میشه😢چون آینده ام تو این زندگی مبهمه😔

نه عزيزم همه چي به خودت بستگي داره بعضيا ميتونن از پس دوتا كار باهم بر بيان

كاش احساسات زن ها رو انقدر ساده نميگرفتيم. احساسات يك زن تمام دارايي اوست. وقتي احساسات يك زن رو ناديده ميگيري شايد يك بار يا دو بار يا حتي سه بار دلش بشكنه و غصه بخوره و بعد ببخشه اما بار چهارم ديگه نميبخشه،نه ميبخشه و نه ديگه اون ادم سابق ميشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به یک نفر که شب و روز کنارت باشه به عنوان کمکی احتیاج داری

شیرخشک هم باید بدی و حسابی تلاش کنی

شرایطت سخته

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را
2728

خوب خودت درنظر بگیر  نوزاد که داشته باشی وقت بیشتریو باید برای اون نوزاد بزاری حالا اگر دانشگاه بخواهی بری  کی میخاد بچرو نگه داره تر خشکش کنه مسلمن اگر دانشگاه ها باز بشن بیشتر ساعات روز دانشگاهی  

اره چرا نتونی من کسیو ندارم ت این شرایط باشه چون اکثرا بین ازدواج و درس یکیو انتخاب میکنن ولی اگ سعیتو کنی میتونی چرا نتونی فقط امید داشته باش و بخون منتظر نباش معجزه شه 

کوچولوتم خوش قدم باشه⚘😊

چرا نتونی میتونی عزیزم فقط یه برنامه ریزی خیلی ریز و دقیق و پشتکار زیادی میخواد شاید وسط راه خسته بشی ولی تمام تلاشتو بکن ،توتلاشتو بکن بقیه اشو بسپار ب خدا حداقلش اینه که ده سال بعد پشیمون نمیشی 

(هیچوقت اجازه نده کسایی ک جرات امتحان کردن ندارن بهت بگن نمیتونی)

یه دوستی دارم همیشه میگه و هیچ مسیری خالی از امید نیست 

😊😊😊

آرزو هاتو بغل کن تا خداهست زندگی هست💓  حواستان باشد !اینجا خیلی زود ، دیر می شود !جایی که همه چیز تاریخ مصرف دارد ؛حتی آدم ها ، حتی رابطه ها ...این روز ها کسی حال و حوصله ای برایِ غرور و قهرهایِ طولانی ندارد !باید مراعات کرد ، باید مراقب بود ، قبل از این که دیر شود !آدم هایِ خوبِ زندگی تان را سنجاق کنید به دایره ی اولویت و حواستان ،و روابط عاطفی و شخصی تان را لحظه ای به حالِ خود رها نکنید !به خاطرِ خودتان می گویم ...زمانه ی خوبی نیست !مبادا چشم باز کنید و ببینید ، همان کسی که تا دیروز برایتان جان می داد ؛غریبه ترین آدمِ دنیایتان شده !آدم هایِ امروز ، راحت عوض می شوند ،راحت تغییر مسیر می دهند ،و خیلی راحت ، فراموش می کنند !به آدم هایی که هنوز خوب مانده اند ؛نه بهانه ای برایِ تغییر بدهید ،نه فرصتی برایِ بد شدن !مراقبِ دلبستگی هایتان باشید ...
2740
خواهشا هر کی تجربه ای داره بگه خیلی براش دعا میکنم❤❤

تو اشناهای ما خانومی با بچه های ۳ و ۵ ساله از دی خوند ولی جون کند واقعن ... هیچجام نمیرف .. دارو اورد 

یکیم بود فرهنگیان اورد

یکی بود پزشکی اورد 

ب حرف دیگران گوش نده 

دوستم پارسال تو پنجاه روز دارو اورد میگفتن بهش نمیتونی زمانت کمه ولی تونست

چرا نتونی میتونی عزیزم فقط یه برنامه ریزی خیلی ریز و دقیق و پشتکار زیادی میخواد ،توتلاشتو بکن بقیه ا ...

آخه بدبختی اینه از خانواده ام دورم از تنهام از طرفی اگر درس نخونم و جایی نباشه که بخواد منو اینجا پاگیر کنه احتمالش خیلی زیاده همسرم منو جایی ببره زندگیم کنیم که از جهنم بدتره

به یک نفر که شب و روز کنارت باشه به عنوان کمکی احتیاج داری شیرخشک هم باید بدی و حسابی تلاش کنی شرا ...

نه اصلن اینطور نیس

تو اشنای ما خانومی با سی سال سن و دوتا بچه پنج و سه ساله از دی خوند دارو اورد

خیلیام دیدم

هیچی غیرممکن نیس

2706