2737
2734
الان اکثر آدما تنهان ، شاید رل داشته باشن ، متاهل باشن ولی کنار همم تنهان ، سعی کن با خودت رفیق باشی ...

شوهرم‌نمیزاره‌برم‌جایی‌مثل‌زندانیام‌میخام‌خودموبکشم

آخی عزیزم ان شاءالله به حق این ماه عزیز امسال بهترین ها برات رقم بخوره چرا نمیری پیش خانواده؟ اگر ...

بابرادرم سازگارنیستم برم اونجا به مشکل میخورم ازطرفی اینجا باشم فاصلم بابچها7ساعته هرازگاهی میتونم برم دیدنشون. 

آره همونان ولی من شرایط نگهداریشون وندارم بایدبرم سرکار براکرایه ومخارج خونه کسی وندارم توتایمی ک نیستم مراقبشون باشه😔😔😔

من برای دخترانم آرزوی خوشبختی میکنم مادرم هم برای من آرزوی خوشبختی کرده بود ومادرش هم برای مادرم. من یقین دارم روزی دختری ازنسل ماخوشبخت خواهدشد😔😔سایه جون مامان ساغرعمرمامان دلم برای بغل کردنتون تنگ شده خدایا منکه نشد ولی دخترام وخوشبخت کن التماست میکنم خداجون.دلم براتون پرپرمیزنه 😔😔😔😔روله بی توتک تنیام له تنیایی تنیاترم وختی یادت کفم روله جورچیلگ آگرگرم😭😭روله باوتازندگیم گشتی قربانی تماشات کم روله مگر ودیدارت دل خصه بارم شادکم😢😢

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.