2737
2739
عنوان

خرید اینترنتی

70 بازدید | 16 پست

خانما اگه بستتونو نفرستین چیکارمیکنید باطرف هی میگن فرستادیم ولی نه کد میدن نه میگن چیشد میگن امروز کد میدم فردا کدمیدم هیچ خبری نیس  حالا باهاش بدهم حرف زدم فقط گفتن فرستادیم چ وضعشه پول و میگیرن بعد نمیفرستن

ی سفارش دادین؟ از کجا 

دو ساله مبتلا به ام اس هستم...    عاشق شوهر و دخترمم.  مهربون و شوخ طبعم در عین حال مغرور.  با همه ارتباط میگیرم جز خواهر شوهرام😅 از اون موفرفری هایی هستم که آرزومه موهام لخت باشه🙄    به طلسم و جادوجنبل اعتقاد ندارم و باورم اینه که هر چیزی علت منطقی داره.   دوست دارم همیشه نماز بخونم ولی خیلی وقتا تنبلیم میکنه وضو بگیرم ! خدایا چی میشد وضو رو بیخیال میشدی...😑  خودم زیاد حرف میزنم ولی حوصله آدم پرحرف و ندارم☺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب ممکنه طول بکشه چند روز حتی مال من قبلا یک سرم اوردینری سفارش داده بودم از یک شهر دیگه ۱۰ روز طول کشید بستگی به شهرتون و همچنین شرایط و باربری داره ، بالاخره که بستتونو میارن 

حواستون به بعضی از کارا و حرفاتون باشه چون خیلی وقتا ببخشید کارچسب زخمو نمیکنه 
2728
2740
اخه بهم کدپیگیری نمیده بعد از دوهفته هم بیشتر گذشته

عزیزم مطمئنی از پیج معتبر سفارش دادی ؟ 

نیاسینامید سفید؟ استفاده هم کردی عزیزم؟ من میخواستم بخرم نمیدونم جواب میده یا نه

واقعا این سرمی که استفاده اگه قعطش کنی دوباره لک هات و جوشات ظاهر میشن ولی اگه همینطوری ادامه بدی تاثیر داره خیلی زیاد 

واقعا این سرمی که استفاده اگه قعطش کنی دوباره لک هات و جوشات ظاهر میشن ولی اگه همینطوری ادا ...

آهان ممنون امیدوارم برا منم خوب جواب بده زیاد نیست دو تا لکه از جوشای نوجوونیم خیلی رومخمه

تمام کسانی که سرشون روی گردن خودشون هست رو دوست میدارم