2733
2734

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

حالا میخندم نیایید بگید خنده نداره و فلان ها من الان دارم شوخی میکنم وگرنه سعی کردم ازش درس هم بگیرم.

نشون بدین شوهراتون بگید منو اذیت کنی همینه هاااا😂😂😂😂😂😂😂😂😂

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴

زندگی پس از زندگی رو

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

دارم میبینم .ولی این یه رفتاره برای همه.مادر به فرزند .وبرعکس وخانواده مهربان باشیم

انسان متمدن آن کسی است که درتنهایی، احساس تنهایی نکندمردم همه چیز به ما نمی دهند که ماخودمان از به دست اوردنش عاجز باشیم 
چی بود مگه

یه اقایی خانومش رو ادیت میکرده و خانمش فقط سپرد به خدا

بعد در حین یه عملی ایست قلبی میکنه فکرکنم و روحش میره اون دنیا و اعمالشو میبینه به شکل یه حیوون وحشتناک و بهش میگه چرا با فزیبا (زنت) بد رفتاری کردی و اینا