2737
2739
عنوان

شوهر عصبی

820 بازدید | 66 پست

لطفا همه بیاین نطر بدین.

شوهر من تا چیزی بود هی مقایسه میکنه خیلی حواسش هست که مامانم اینا برا تواهرم بیشتر از من کاری انجام ندن هی مقایسه میکنه ولی خواهرا خودش همش خونشونن تو هفته ۴ روز خونه باباشونن ما هفته ای یه بار میریم حتی بعصی روزا من ک میرم میمونم خونه مامانم ۲ روز بهش میگم توام برو خونه مامانت اینا غذا بخور ولی نمیره میگه حوصله ندارم.نالا بخاطر قرنطینه من و خواهرم تصمیم گرفتیم یه مدت نربم خونه بابام ولی خواهر شوهرام چن روزه رفتن خونه مادر شوهرم.به شوهرم میگم تو گ هی گقایسه میکنی اونورو خواهراتم ببین یکم.بهش میگم کی میریم خونتون میگه اونورو داری رعایت میکنی اینور تو فک نیستی بهش میگم خواهرات ک رفت و امد میکنن تازه اونا از ما خطری ترن دیگه دعوامون شد یه کلی بحث کردیم گفت اصلا میخام مامانم کمی استراحت کنه ما هفته ای یه بار فقط مسریم دختراشون هرروز اونجام از این میسوزم ک شوهرم انگار زورش میاد ما بریم تهشم دعوامون شد چندتا زدم بعد دخترمو برد گفت میخام برم سری بزنم خونمون بهش میگم لازم نکرده اگه قراره بریم خو مث ادم میریم میمونیم نه ک ببریش بری سری بزنی هیچ توجهی نکرد دخترمو برد خونشون ....یکم بیاین نطر بدین بگین شوهرا شما هم اینجورن

بعد برا اینکه بیاد خونه ما زورش نمیاد هی میگه بیا بریم انگا میخاد خونه ما بخوره از خونه باباش دلش نمیاد با اینکه وضغشونم خوبه همشم وقتی قهریم میره میشینه پا لب تاب زولا بازی میکنه لصبیم میکنه دیشب تا صب بازی کرده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لج نکنین خو

ای بابا

شما چیکار خواهرای همسرت داری

اون چیکار خواهرای شما دارع

یکی باید کوتاه بیاد دیگه

صحبت از ماندن یک عمر بماند به کنار ، قدر نوشیدن یک چای بمانی کافیست...
2731
لج نکنین خو ای بابا شما چیکار خواهرای همسرت داری اون چیکار خواهرای شما دارع یکی باید کوتاه بیاد ...

عزیزم من قبلا برام رفتاراش عجیب بود ولی از بس که مقایسه کرد رفت رو اعصابم منم میرم رو اعصابش که بفهمه رفتارش چقد بده و خداییم بهتر شده

عزیزم من قبلا برام رفتاراش عجیب بود ولی از بس که مقایسه کرد رفت رو اعصابم منم میرم رو اعصابش که بفهم ...

ببین اگه فکر میکنی با تلافی ب اشتباهش پی میبره،اوکی

ولی بنظر من سخت در اشتباهی

با رفتن رو مخ اون،انرژی منفیش ب خودت برمیگردع

صحبت از ماندن یک عمر بماند به کنار ، قدر نوشیدن یک چای بمانی کافیست...
2738
الان ناراحت چی هستی؟اینکه خواهر شوهرا زود زود میرن خونه مامانشون.مگه تو نمیری خونه مامانت؟دیگه چرا غ ...

نه ناراحت اینم که شوهرم ای مقایسه میکنه من و خواهرمو ک کسی کمتر نره ولی برا سمت خودش نه حتی راصیه که نره از تبعیض متنفرم برا تونه ما ۳ روزم بیاد بمونه تو فکر نیس ولی برا خونه مامانش نه نواسش هست مامانش خسته نشه

وقتی تو همش میگی خواهرات خواهران.اونم به تو همون حرفا رو میزنه.من الان چند ماهه واسه غذا نرفتم خونه مادرشوهرم.اصلا دعوت نمیکنه ولی دختراش هرروز اونجان حالامن بیام زندگیمو جهنم کنم بخاطر اونا.شکر خدا داریم خودمون میخوریم میریم بیرون گردش.دیگه چه احتیاجی دارم به اونا

تو همه خانواده ها هست این کم و بیش خیلی تو این اوضاع کرونا و اعصاب خوردی به همدیگه پیله نکنید انشالله اوضاع درست بشه یه برنامه بزارید هفته ای یه بار خونه خانواده شما یه بار هم خانواده همسرت

زندگی ذره ی کاهیست که کوهش کردیم
وقتی تو همش میگی خواهرات خواهران.اونم به تو همون حرفا رو میزنه.من الان چند ماهه واسه غذا نرفتم خونه ...

عزیزم خوندی تاپیک منو؟میگم اون هی مقایسه میکنه خانواده منو ک منم اینجور میکنم وگرنه دره ای برام مهم گیس که برم اونجا حتی دوس ندارم اصلا برم ولی از دینکه شوهرم میخاد از سمت من بکنه بخوره ولی از سمت خودش تو فکره بدم میاد همین

عزیزم خوندی تاپیک منو؟میگم اون هی مقایسه میکنه خانواده منو ک منم اینجور میکنم وگرنه دره ای برام مهم ...

بچه ها من دارم میگم این رفتارش رو اعصابمه....کوچکترین چیزی که سمت ناس هی حسودی میکنه ولی سمت خودش کاری نداره تازه میگه نریم ک چی مامانم خسته نشه😄😄

2706