2737
2739
عنوان

بچه هاا بیاین 🙋

89 بازدید | 23 پست

دوستان میشه یه مدت کاربری رو غیرفعال کرد دوباره برگشت؟😅

چجوریه😅اعمالش چیه😂😐

میخوام یه دوماهی برم ولی باز برگردم😐😂 نمیخوااام کاربریم بترکهههههههههه واسه همیشه😂

خون دل خوردم براش😂

یکی  راهنمایی کنه لطفا

Be nini yar bego!

اون کسی ک نظرش بر خلاف نظر شماس دشمنت نی ی انسان دیگس تو این کره خاکی:)خیلی دوس دارم ب اونایی ک میان ب ادما میگن تو هنوز بچه ای و ممکنه این مسئله رو درک نمیکنی بگم سن آدما فق و فق ی عدده ممکنه ی بچه ۱۵ساله فکرش اندازه ی ادم ۳۰ساله کار کنه:))))) اگه قرار باشه همه نظراتشون یکسان باشه اصلا دنیا قشنگ نبود باید حتما زشتی باشع ک زیبایی قشنگ بنظر بیاد✨     
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740
لعنتی نمیتونم😐معتاد شدم فک کنم بازم میام هی😐

Manam mese toam😂👊

اون کسی ک نظرش بر خلاف نظر شماس دشمنت نی ی انسان دیگس تو این کره خاکی:)خیلی دوس دارم ب اونایی ک میان ب ادما میگن تو هنوز بچه ای و ممکنه این مسئله رو درک نمیکنی بگم سن آدما فق و فق ی عدده ممکنه ی بچه ۱۵ساله فکرش اندازه ی ادم ۳۰ساله کار کنه:))))) اگه قرار باشه همه نظراتشون یکسان باشه اصلا دنیا قشنگ نبود باید حتما زشتی باشع ک زیبایی قشنگ بنظر بیاد✨     
😐 خیلی بده از زندگی 3ماهه افتادم

Man 2saleh😂😂karbare 2am

Man 2saleh😂😂karbare 2am

من قبل اینکه عضو شم هم میومدم تاپیکارو میخوندم

ولی واقعیتش  یه چیزی هست الان که خیلی مهم بود متاسفانه انقد درگیر این نی نی سایت و اینا شدم بدبخت شدم😐

2706