2733
2739
عنوان

جاری 😏😏😏😏

600 بازدید | 31 پست

بچه ها برادر شوهرم یکسال پیش از زنش جدا شد و مجدد ازدواجکرده پدرشوهرمو مادر شوهرم همش پشتشن بهش میرسن همهکار براش میکنن از بچه ی خودشونم عزیزتره براشون پیش مادر شوهرم زندگی میکنه.ولی من قبلا اونجا زندگی کردم انقد منو.اذیت کردن از اونجا رفتم البته طلاهامو فروختم امااونو انقد میخوان ک حد نداره مادر شوهرم خیلیبدجنسه  اما با این خیلی خوبه پدرشوهرم ک دیگه نگم افتضاح طرفشه چیکارکنم منو بدجوراز چشم انداخته هرکاریکردم نشد فایده نداشت بنظرتون چیکارکنم 

با خدا باش پادشاهـــــــــــــــی کن..........

اون قبلا ک نبود بازم شما تو چشمشون نبودی تقصیر جاری نیست ک انداخته باشه شمارو از چشم

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شاید حفظ ظاهر میکنن.. هرچیم مادرشوهر ماه باشه زندگی پیشش سخته

من ترجیح میدم افسوس بخورم که چرا اون کار رو انجام دادم تا اینکه افسوس بخورم کاش اون کارو انجام میدادم!
2728

الان جاری جدیده اینجوریه؟؟ یا قبلیه با مادرشوهرت زندکی میکنه

میشه برا حاجت دلم یه حمد بخونید😭😭😭😭 برای همه منتظرا دعا میکنم ..‌چون خودمم یه منتظر بودم🙏میشه برای سلامتی نی نیم صلوات بفرستید
2738
چون نیاز مالی داریم ب ما کمک نمیکنه فقط ب اون کمک میکنه

اونها اگه بخان خودشون کمک میکنن. .حتی اگه بشه بخاطرپسرشون

مگه نمیگی طلاهاتو فروختی تا از اونجا رفتی

پس خودشون نمیخان کمک کنن

شاید حفظ ظاهر میکنن.. هرچیم مادرشوهر ماه باشه زندگی پیشش سخته

اخه من ک اونجا زندگی میکردم هرشب میشستتو حیاطگریه میکرد هروز دعوا داشتیم ب پدر مادر من تو حیاط سلام نمیداد

با خدا باش پادشاهـــــــــــــــی کن..........

مگه باید کاری کنی

اون خوش شانسه خب دوستش دارن شما نباید کاری کنی

وزن اولیه ۶۸.۸۰۰ ، ماهی دو کیلو کاهش با رعایت و کم خوری و کالری شماری (بدون ورزش)، وزن فعلی بعد از ۷ ماه ، ۵۴.۴۰۰    تو زندگی اگه درست موندن و به موقع رفتن رو یاد بگیری همیشه محترمی 
2706