2733
2734
عنوان

طلا میفروشید یا نه

331 بازدید | 41 پست

دو تا سوال دارم

اول برا چیا حاضرید طلا بفروشید؟

دوم من مستاجر نیستم.و تو شهرمون برا اینده بچم هم یه تکه زمین خریدم ...تو استان همسایه ک خوش اب و هوا تر از شهرمونه یه خونه ویلایی خریدیم که قدیمی هس ولی اگه خرجش کنی و باغچه قشنگ و تعمیرات  کنی.با صفا میشه.سه تا ازگیل بزرگ دو تا خرمالو و انگور و نارنج داره تو حیاطش.حالا طلا بفروشم یا نه (گذاشتم برا اینده بچم).همسرم میگه بفروش .علایق خودتو انجام بده برا بچه هم خدا بزرگه پنج سالشه تازه.خونه رو بخوام قشنگ کنم دیگه حال قسط و فشار ندارم این سالها باقناعت زندگی کردم .پس برا هزینه باید مقداری طلا بفروشم.

فراغتم تقریبا زیاده ماهی ده روز تقریبا میتونم برم

شما باشید میزارید مستاجر بمونه یا خالی میکنید برا تفریح

خریدی پس چیکار کنی،برو توش زندگی کن حالشو ببر

تو بگو یه شهاب سنگ خورده بهم از دوناحیه فوقانی و غیرفوقانی بفنا رفتمبازم ینفر پیدا میشه میگه تو که خوبی من دیروز مریخ رفت تو کو  نم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برا خونه خربدن میفروشم

الانم همین نصمیمو داریم. یه خونه دیگه بخریم بدیم اجاره

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
2728

همون تکه زمین و این خونه ویلایی هم برا بچه تون کافیه

خدایی ک ب شما داده ب اونم میده، ب نظر من خالی کنین و وقتی امکانش هست خودتون در کنار بچه تون برین اونجا و لذت ببرین.... 

2738

گلم شوهر با شوهر فرق داره 

منه خاک برسر تا حلقه دستمم فروختم برای رفاه شوهرم الان همه پشتم نیشخند میزنن هرچیم به شوهرم میگم ،میگه پول میدم پس انداز کن بخر وقتی جمع میکنم به یه بهونه ازم میگیره😔😔😔😔😔

همون تکه زمین و این خونه ویلایی هم برا بچه تون کافیه خدایی ک ب شما داده ب اونم میده، ب نظر من خالی ...

خصوصا الان کرونا هم هس فک کن حیاطش چ خوبه برا بچه.و ادم تو جوونی دلش ب سفر خوشه

2706