2737
2739
عنوان

التماس دعا

50 بازدید | 13 پست

سلام خواهرای گلم 

اگه میشه برای بنده ی حقیر دعا کنید امسال دیگه حاجتمو بگیرم ،دعاکنید حاجتم با مصلحت خدا یکی باشه،ماهم بچه دار بشیم. 

ان شاءالله هر چی از خدا میخوایید به صلاحتون باشه  و بهتون بده 

خواهش میکنم از ته دلتون برام دعا کنید که خیلی محتاجم،ممنونم.

میشه برام دعاکنی یا یه صلوات بفرستی ،مشکلاتم حل بشه؟به چیزایی که میخوام برسم... اگه برام دعا کردی بهم بگو خوشحال میشم... 

براتون قدر خوندم 

التماس دعا امضام 😭😭😭

آجیا واسه پسرم دعا کنید مشکلش رفع بشه خیلی حالم خرابه 😥😥😥 دعا کنید ناامید نشم 🙏🙏🙏خدا بچه سالم و صالح نصیبتون کنه 😭😭😭🌹🌹🌹🌹

بچه ها میشه برای مامانم که به حاجتش برسه دعا کنین و یه صلوات بفرستین ممنون میشم واقعا خیلی وقته گرفتاریم🥺🥺🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻دوستان شرمنده اگه همه جا پستش میکنم چون میخوام همه ببینن🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشالله خیلی زود بغل بگیری بچتو🌹

من به قربون هر ۱۲ جفت دنده های قفسه سینت که قلبتو نگه داشتن🖤میدونی من دارم تو اون لحظه که چشماتو قلبتو با انگشت نشونم دادی گفتی اینا مال تو باشن زندگی میگنم❤الهی هرچی از عمرم مونده خداازم بگیره نصیب تو بشه❤یادته بهت گفتم چشات مثله تیلست،یه تیله همون رنگی پیدا کردم اما حیف نمیتونم نشونت بدم❤۳ سال عمرم رفت ،خدا میدونه بقیه روزارو چجوری باید تحمل کنم❤کاش یروز بلند شم ببینم خواب بوده،دیگه نشناسمت❤ دلم میخاد زندگی کنم دوباره،قلبم درد میکنه❤خدایا من گذشتم تو ب بزرگیت یادشو از ذهنم ببر🖤من کاری از دستم بر نمیاد دیگ از کی کمک بخام ،خدا شاهده هر شب تا صب هردعا ک بلد بودم خوندم🖤دیگ کم اوردم🖤الهی من فدای قد و بالات بشم❤خوشبحال اونی ک تورو داره،چشم قشنگ من💔💋میشه اگ خاستی یه صلوات برام بفرستی❤
2728
براتون قدر خوندم  التماس دعا امضام 😭😭😭

خیلی خیلی ممنونم ازتون 

ان شاءالله  هرچی میخوایید خدا بهتون بده و دلتون شاد بشه 

الهم صل علی محمد وآل محمد 

میشه برام دعاکنی یا یه صلوات بفرستی ،مشکلاتم حل بشه؟به چیزایی که میخوام برسم... اگه برام دعا کردی بهم بگو خوشحال میشم... 
خیلی خیلی ممنونم ازتون  ان شاءالله  هرچی میخوایید خدا بهتون بده و دلتون شاد بشه  ال ...

ممنونم عزیزم 

التماس دعا واسه سلامتی بچه هام ورفع مشکل پسرم دعا کنید😭😭😭🙏🙏🙏

آجیا واسه پسرم دعا کنید مشکلش رفع بشه خیلی حالم خرابه 😥😥😥 دعا کنید ناامید نشم 🙏🙏🙏خدا بچه سالم و صالح نصیبتون کنه 😭😭😭🌹🌹🌹🌹
انشالله خیلی زود بغل بگیری بچتو🌹

ان شاءالله خیلی ممنون عزیزم 

ان شاءالله هرچی ازخدا میخوایید بهترینشو بهتون بده،براتون صلوات فرستادم.

ممنونم عزیزم  التماس دعا واسه سلامتی بچه هام ورفع مشکل پسرم دعا کنید😭😭😭🙏🙏🙏

حتما ان شاءالله خدا به پسرتون سلامتی بده عزیزم .

2738
بچه ها میشه برای مامانم که به حاجتش برسه دعا کنین و یه صلوات بفرستین ممنون میشم واقعا خیلی وقته گرفت ...

ان شاءالله مشکلتون حل بشه الهم صل علی محمد وآل محمد

مرسی عزیزم الهی که هرچی از خدامیخواین بهتون بده 🖤

ممنونم عزیزم

انشاءالله حاجت روا بشی عزیزم

خیلی ممنون عزیزم 

انشاءالله هرچی از خدا میخوایید بهترینش نصیبتون بشه.