2737
2734

هرکس فرستاد لایک کنه محدثع ام دعا کنید ی بخت خوب قسمتم شع.امضای مولا علی پای سند ارزوهاتون

این کاربری متعلق ب دو نفره یکی مجرد و یکی متاهل

تروخدا یه صلوات برام بفرستید اسمم حدیث🥀😭😔

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃

سلام دوست مهربون و خوش قلبم 

پنج نا صلوات تقدیم می کنم به امام زمان تا خاجت روا، خوشبخت و عاقبت بخیر بشوی 

لطفا برای من و خانواده و زندگیمون هم دعا کنید 

دو نفر ظالم اشکمون رو در میارن! از خدا بخواه از هم جدا بشن و ما را عذاب ندهند  

خیلی محتاج دعای شما با این قلبهای پاکت هستم 

الحمدلله 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دعام کنید ‌اگه صلاحه و قسمته کار شوهرم درست شه  دعا کنید همیشه سلامتی داشته باشیم

انشالله حاجت روا شین😭😭😭😭😭

با اینکه بیشتر از ۴۰ روز گذشته ولی باز دلتنگتم حس میکنم هستی هر روزش دختر ۲ سالت میپرسه مامانم کو نمیادش خدایا خودت درمونو بده🖤 .                                                                  ۲۲ سالمه ۲ ساله عقد هستم انشالله همیشه سلامتی و دل خوش باشه💌🤵.یه دختر گیمر🎮 هستم اگه کسی میاد پلی بدیم بازی های گوشی 📱و pc🖱. به کانال آپارتمم سر بزنید ویدیوهامو تماشا کنید🧡💛🧡💛https://www.aparat.com/Apranikgirl💛🧡💛🧡
2728

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🖤🕊️

التماس دعا 😔💔

با زندگی دعوام شد کسی نیمد جدامون کنه🚶🏻🕳️          ‌               من حوصله بحث کردن ندارم حرفمو میزنم میرم برام مهم نیس چی دربارم فک میکنی چی میخای بگی در ضمن مخالفی ریپ نزن ❌❌❌❌ کامنت تو شخصیتتو نشون میده 🙂🙌🏻 پس با کامنتت عقده ای بودنتو بهم ثابت نکن 😂🙌🏻❌
2740