2737
2739
عنوان

همونی ام ک اونروز گفتم مچ شوهرم گرفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 1189 بازدید | 37 پست
هیچی اومد میگه من خیانت نکردم بهم تهمت نزن ک بدجوری تلافیش سرت درمیارم میگم عوضی با چشای خودم دیدم م ...

چرا اسکرین نگرفتی برای خودت بفرستی ؟

با گوشی خودت از صفحش عکس میکرفتی حداقل 

خواهش میکنم قوی باش 

ببین این ادم خیلی بیشعوره ببخشیدا

کسی ک خطا میکنه حداقل ابراز پشیمونی میکنه نه اینک بزنه زیرش وبگه ب تو چه و...

مهریه تو بگیر برو خونه بابات از همه جا بهتره حتی اگه غر به جونت بزنن

Throw out butterflies

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام

درسته که هر حرکتی ولو کوچک میتونه خیانت باشه ولی از بعضی کارها میشه گذشت و لزوما بعد از دیدن هر خیانتی نباید طرف رو ترک کرد.

من نشانه های مثبتی در داستانتون دیدم. همین که ناراحت شده و گفته نکردم یعنی یه جور پشیمونی.

بهتره خیلی دیگه رسواش نکنین. ولی دلخور باشین و ساکت. به خودتون برسین که فکر نکنه ضعیف هستین. فرصت بدین تا بیاد باهاتون حرف بزنه. شاید پشیمان شد.

و این که امروز با این گوشیای هوشمند اینجور چیزا به وفور زیاد شده. مهم اینه که آدما حد خودشونو بدونن و خط قرمز داشته باشن. در حد چت باشه میشه چشم پوشی کرد. خیلی هم اگر دردتون گرفته شما هم در همون حد تلافی کنین تا دلتون خنک بشه    (البته جمله آخرو شوخی کردم نکنید کاری که دوست ندارید با شما بکنن)

یاد میدم و یاد میگیرم
اگه بار دیگه هم ببینم ازش اینجور چیزارو رسواش میکنم این بهشم هم گفتم 

عجب ...اخه چرا تعهد ندارن ازدواج میکنن..اقا اگ نمیخای ازدواج کنی بروو همون دنبال عیاشی... نمیدونم چرا بعد ازدواج تازه فکر عیاشی میفتن بعضی ها چ خانم چ اقا

عجب ...اخه چرا تعهد ندارن ازدواج میکنن..اقا اگ نمیخای ازدواج کنی بروو همون دنبال عیاشی... نمیدونم چر ...

بعضی ها متاسفانه ذاتشون اینطوریه تعهد نمیفهمن ک چیه لیاقتشون همون عیاش ن چیز دیگه

2738