2737
2739
عنوان

همونی ام ک اونروز گفتم مچ شوهرم گرفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 1189 بازدید | 37 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن خونه خودمم دلم خیلی گرفته یادم میوفته دیوونه میشم امروز بازم یادم افتاد گریم گرفت 

عزیییزم. ناراحت شدم برات. 

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔

بالاخره چیشد اسی؟؟

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
2728
اول جوونیته ولش کن برو مرد کثیف اشغالو☹️😢

خیلی ناراحتم اشک چشام بند نمیاد یادم میوفته ب کل بدنم سست میشه وقتی اون حرفی ک گفته بود بوس از لبات خانمی اون یادم میوفته دیوونه میشم

بالاخره چیشد اسی؟؟

هیچی اومد میگه من خیانت نکردم بهم تهمت نزن ک بدجوری تلافیش سرت درمیارم میگم عوضی با چشای خودم دیدم میگه اونا پیامای من نیس میگم تورو ب خدا سپردم میگه من همچین کاری نکردم ولی من یادم نمیره چیزایی ک دیدم اومده انگار ن انگار ک چیزی شده حرف میزنه میگه و میخنده خیلی دلم گرفته

وقتی نمیخای بذاری بری چرا ره روش آوردی پرروتر بشه

خواهر دلم خون تو چی میدونی  کسی ک مامان و باباش طلاق بگیرن و هر دو شون برن با یکی دیگه ازدواج کنن ب نظرت میان من نگه دارن

2738
خواهر دلم خون تو چی میدونی  کسی ک مامان و باباش طلاق بگیرن و هر دو شون برن با یکی دیگه ازدواج ک ...

نه عزیزم میدونم سخته ولی کاش به روش نمیاوردی وقتی طلاق نمیگیری. بچه داری؟ شاغلی ؟ اگه میتونی رو پای خودت وایسی شوهرتم از کارش پشیمون نمیشه و ادامه میده بپاش نسوز. اون بفهمه کسی پشتت نیس بدتر ادامه میده

هیچی اومد میگه من خیانت نکردم بهم تهمت نزن ک بدجوری تلافیش سرت درمیارم میگم عوضی با چشای خودم دیدم م ...

ای بابا چقدر پر روعه خدایی

این بار آخرش نخواهد بود، دیگه راه براش باز شده توام که رو گندکاری هاش سرپوش میذاری دیگه چی می‌خواد واقعا؟

به خصوص که همینجوری وایسادی کتک خوردی

برو طول درمان و مهریه بگیر دهنش و سرویس کن

شما زنا چتونه؟ چرا انقد ترسو و تو سری خور شدید؟

❌درخواست دوستی ندید لطفا❌   این عادلانه نیست که دوهفته نبودم ولی برای هیچکس مهم نبود😬🙄🤣                                                    برام دعا کنید لطفا اگر دعا کردید بگید براتون صلوات بفرستم
2706