2733
2739
عنوان

بعد کورتاژ ضخامت رحم کم میشه

11207 بازدید | 29 پست

سلام خانمها من دو هفته پیش کورتاژ شدم بارداریم پوچ بود بدون جنین ،،میخوام بدونم بعد از کورتاژ ضخامت رحم کم میشه ؟؟؟و چیا بخورم که برای بارداری بعد رحمم ضخیم بشه ؟؟

بله مقداری کم میشه به اصطلاح دیواره رحم نازک میشه کار خاصی لازم نیست بکنی فقط باید به بدنت استراحت بدی و زود دوباره اقدام نکنی حتما به توصیه دکترت توجه نکن زیر ۶ ماه باردار نشو مجدد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ببین عزیزم دیواره رحم در یک سیکل قاعدگی ضخیم و نازک میشه و با پریودی میریزه پایین دوباره بگیر از سر

الان کورتاژ ساکشنه و مثل قبل نمیتراشن.

بارداریتم پوچ بوده

۲تا ۳پریودت صبر کنی کافیه

من مهر ۱۰هفته سقط کردم بعد پاکی ۳پریودم دی اقدام کردم

بله مقداری کم میشه به اصطلاح دیواره رحم نازک میشه کار خاصی لازم نیست بکنی فقط باید به بدنت استراحت ب ...

دکتر گفت بارداریت پوچ بوده بعد سه ماه میتونی ..یعنی ۶ ماه صبر کنم ؟؟

ببین عزیزم دیواره رحم در یک سیکل قاعدگی ضخیم و نازک میشه و با پریودی میریزه پایین دوباره بگیر از سر ...

خداروشکر مرسی از راهنماییت خیلی نگران بودم آخه 🙏🙏🙏🌹🌹🌹

2738
خداروشکر مرسی از راهنماییت خیلی نگران بودم آخه 🙏🙏🙏🌹🌹🌹

خیالت راحت باشه یه تقسیم سلولی نادرست بوده

نه غمگین باش نه نگران مشکلات انعقاد ایمنی.‌‌.‌.نه...نه....

انشالله خدا جبران کنه برات

خشک کننده و قرص اهن هاتم بخور

من فردا تاریخ زایمانم بود از دی هم اقدامم نمیدونم چرا حامله نشدم دوباره😔

منم دیر شدم بعد از کورتاژ تازه خارج رحمیم بود شانس من😩

کلی دردسرم برا اون کشیدم بعد خارج رحمیم یکسال گذشت تا بالاخره مثل آدم باردار شدم😂😂😂

انشاالله بزودی دامنت سبز میشه گلم

تثبیتی مانکن های ۱۴۰۰💪💪💪
وااای یکسال😐 خدای من

عزیزم من کلا بارداری برام مهم نبود 

یعنی اصلا دکتر نرفتم یا اینکه مثلا روزای تخمک گذاریم اقدام داشته باشمو اینا......واسه همین  طول کشید

تثبیتی مانکن های ۱۴۰۰💪💪💪
عزیزم من کلا بارداری برام مهم نبود  یعنی اصلا دکتر نرفتم یا اینکه مثلا روزای تخمک گذاریم اقدام ...

😊

چقدر خوب

من خیلی داغونم...بتونم اروم بشم میدونم باردار میشم...حجم استرسم کم بشه

😊 چقدر خوب من خیلی داغونم...بتونم اروم بشم میدونم باردار میشم...حجم استرسم کم بشه

عزیزم خودتو سرگرم کن باور کن وقتیکه بیخیالش بشی بهش میرسی مطمعن باش

تثبیتی مانکن های ۱۴۰۰💪💪💪
2706