2733
2734

🌙💚🌙💚🌙💚🌙💚🌙💚🌙💚🌙💚

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم

اللَّهُمَّ افْتَحْ لِی فِیهِ أَبْوَابَ الْجِنَانِ
خدایا در این ماه درهای بهشت هایت را به رویم باز کن

وَ أَغْلِقْ عَنِّی فِیهِ أَبْوَابَ النِّیرَانِ
و درهای آتش دوزخ را به روزیم بربند

وَ وَفِّقْنِی فِیهِ لِتِلاوَةِ الْقُرْآنِ
و به تلاوت قرآن موفقم بدار

یَا مُنْزِلَ السَّکِینَةِ فِی قُلُوبِ الْمُؤْمِنِینَ
ای فرو فرستنده آرامش در دل مؤمنان

💫💛🧡📿🌸🕋🌙💖💚❤️🍃

اللهم عجل لولیک الفرج.

الهی به حق امیرالمومنین(ع) و شب‌های عزیز قدر همه مریض‌ها شفا پیدا کنند و بهترین سرنوشت برای همه رقم بخوره و زندگی همه سرشار از سلامتی و خیر و برکت باشه.

برای سلامتی همه مریض‌ها در این شب‌های عزیز دعا کنید لطفا.

🌹💛💜🌱🕋📿❤️💚💖💫🌸

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. اللهم عجل لولیک الفرج.امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف سو.یا من اسمه دواء و ذکره شفا.اللهم اشف کل مریض.

خدا خیر بده به زندگیت

حسِ خوب یعنی رنگِ صورتی ، آخه خیلی ملیح و لطیفه 🌸 هدفم از بودن توی نی نی سایت اینه که با تجربیاتم دیگران رو با توجه به موضوع تاپیک شون در حد توانم راهنمایی کنم . ((دختر صورتی سابق از سال ۹۷)) 🤍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

@rahaa98    سلام مهربونم.الهی حاجت روا بشی.الهی آمین.❤️❤️❤️

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. اللهم عجل لولیک الفرج.امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف سو.یا من اسمه دواء و ذکره شفا.اللهم اشف کل مریض.
2731
🌹🌹🌹❤❤❤🤲🤲🤲🤲

❤️❤️❤️❤️❤️💚💚💚💚💚🌷🌷🌸🌸🌸🌸 ان شاالله به حق شب‌های عزیز قدر  حاجت روا بشید و همیشه سلامت و سعادتمند باشید.

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.

خدا خیر بده به زندگیت

قربونت برم عزیزدلم.بی پایان ممنونم دعای بسیار زیبا و دل‌نشینت.الهی زندگیت همیشه از نور و لطف و معجزه‌های خدا باشه و همیشه سلامت و عاقبت به خیر باشی و بهترین‌ها روزیت باشه.💖🌸💚❤️

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.

قربونت برم عزیزدلم.بی پایان ممنونم دعای بسیار زیبا و دل‌نشینت.الهی زندگیت همیشه از نور و ل ...

مرسی عزیزم چقد مهربونی همچنین

حسِ خوب یعنی رنگِ صورتی ، آخه خیلی ملیح و لطیفه 🌸 هدفم از بودن توی نی نی سایت اینه که با تجربیاتم دیگران رو با توجه به موضوع تاپیک شون در حد توانم راهنمایی کنم . ((دختر صورتی سابق از سال ۹۷)) 🤍
❤️❤️❤️❤️❤️💚💚💚💚💚🌷🌷🌸🌸🌸🌸 ان شاالله به حق شب‌های عزیز قدر  حاجت روا بشید و همیشه سلامت و ...

ممنون از دعای خوبتون انشاءالله که همشون حال خودتون هم بشه گلم عاقبت بخیر باشی🤲🤲🤲❤❤❤🌹🌹🌹

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
مرسی عزیزم چقد مهربونی همچنین

فدات بشم عزیزم.❤️❤️❤️

مهربونی از شخصیت زیبای خودته.الهی حاجت روا باشی.🌸🌸❤️❤️❤️

ممنون از دعای خوبتون انشاءالله که همشون حال خودتون هم بشه گلم عاقبت بخیر باشی🤲🤲🤲❤❤❤🌹🌹🌹

بی نهایت متشکرم ازت خواهر نازنینم.❤️❤️❤️❤️الهی حضرت امیرالمومنین(ع) واسطه ی حاجت رواییتون در این روز عزیز باشند و در کنار عزیزانتون همیشه سلامت و شاد و سعادتمند باشی عزیزم.💚💚🌷🌹🌸