2733
2739
عنوان

چقد دو روووو😐

241 بازدید | 31 پست

اگ یکی تاپیک بزنه مادرشوهرم فلان کرد بهمان کرد دوسش ندارم خوب نیس همه میان میگن ماهم همینطور ولی باز اگ یکی بگه مادر شوهرم خوبه همه میگن اره مادر شوهر منم خیلی خانومه همین الان یکی تاپیک زد مادر شوهرم خوبه همه گفتن مادر شوهر منم😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

😐✌مادر شوهر منم

خلاصه ک چشام دنیاییه                                                                 توجه توجه عشقم تتلیتی اعظم قبلییی برگشتههههههه خاسسستم یاداوریییی کنمممممم✌✌✌😌😌😌😌😌                                                               
2738

مادر شوهر ندارم😐✌

خلاصه ک چشام دنیاییه                                                                 توجه توجه عشقم تتلیتی اعظم قبلییی برگشتههههههه خاسسستم یاداوریییی کنمممممم✌✌✌😌😌😌😌😌                                                               
😂زیاد جدی نگیر..خانمای سایت کلن ی تختشون کمه

الان تو آقای سایتی؟😐✌

نظرات تو نی نی سایت از نظر اول نشات میگیره و همه پیروی میکنن 

#ملی گرا❤️🤍💚/بمیری به نام ، نمانی به ننگ /🕊🔜 /اثر ظلم محال است به ظالم نرسد/پیش از آنکه تشخیص دهید دچار افسردگی ، هستید یا اعتماد به نفس پایینی دارید ؛ اطمینان حاصل کنید که توسط ، یک مشت عوضی محاصره نشده اید !!  زیگموند فروید  ازت متنفرن چون مدام دارن مخفیانه باهات رقابت میکنن و بت میبازن  به کسانی که به شما حسادت میکنند ؛ احترام بگذارید ، چون تنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند که برتر از انها هستید  ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ...!! من گر نیکم و گر بد تو برو خود را باش ;)