2737
2734

من خودم۸ساعت درد کشیدم و در اخر سزارین شدم و بسیار زایمان راحت و خوبی داشتم!!خودم طرفدار طبیعی بودم ولی با دردی ک داشتم الان زده شدم!

حتی خواهرشوهرمم طبیعی بچه اورد و بخلطر بخیه نمیتونست بشینه!!!

من نمیگم طبیعی خوب نیست ولی بعضیا سعی دارن هی بگن طبیعی عوارض نداره ولی سزارین داره!!

هر دو زایمان عوارض داره و بدن هرکس ی جور جوابگوعه!

لطفا به هر دو نوع زایمان احترام بگذاریم!!

پفک نمکی سابق هستم برای سلامتی پسرم یه صلوات میفرسی ‏از الان دارم بـه اول فروردین سال ۱۴۰۱ فکـر مـیکـنم کـه چقدر قراره بــا تاریخ رنـد ۰۱/۰۱/۰۱ و جمله “این اتفاق هر صد سال یه بــار مـی افته” و چرت و پرتای دیگه زخم بشیم.  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله دقیقا

مامان شدن یعنی حالا دیگه تنها نیستی💕 و یه همدم کوچولو داری که کافیه دستتو بذاری رو دلت♥️ و کلی باهاش حرف بزنی و آروم آروم به آرامش برسی.🤩 مامان شدن یعنی نه ماه نچشیدن یک خواب آسان🤰، یعنی نصف شب بلند شدن که مبادا بد خوابیده باشی و نی نی ات🍼 یه وقت ناراحت باشه..عشق مامان خوش اومدی تو دلی مامانی دختر گلم❤️❤خدایا این لحظه های ناب رو نصیب همه اونایی که منتظرن بکن دامنشون رو سبز کن🤲☺️
2728

دعوای طبیعی و سزارین هیچوقت تمومی نداره😅

جالبه مجردا شروع کننده ان😐

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️

بذار بگن به درک

والا خود دکترا و کادردرمانم اکثرا سزارین میکنن

2738
اونایی که قصددارن بچه دوم و سوم بیارن سزارین براشون سم هست من باردارم  دومی،اونم بعداز ...

ن بابا دختر خاله شوهرم سه تا بچه آورده سه تاش هم سزارین خیلی هم خوبه هیچیش نیس

مامان شدن یعنی حالا دیگه تنها نیستی💕 و یه همدم کوچولو داری که کافیه دستتو بذاری رو دلت♥️ و کلی باهاش حرف بزنی و آروم آروم به آرامش برسی.🤩 مامان شدن یعنی نه ماه نچشیدن یک خواب آسان🤰، یعنی نصف شب بلند شدن که مبادا بد خوابیده باشی و نی نی ات🍼 یه وقت ناراحت باشه..عشق مامان خوش اومدی تو دلی مامانی دختر گلم❤️❤خدایا این لحظه های ناب رو نصیب همه اونایی که منتظرن بکن دامنشون رو سبز کن🤲☺️
اونایی که قصددارن بچه دوم و سوم بیارن سزارین براشون سم هست من باردارم  دومی،اونم بعداز ...

خداروشکر دوتا سرارین شدم عاالی بودچراسم باشه!!شازدبراشماسخت بوده منکه سومیم سزم🙃😎

خدایاشکرت

من خواهرم بردارم دختر خالم خالم همشون ۲ تا بچه دارن چه اپلی چه دومی سزارین هیچ مشگلی هم نداشتن اگر درد داری برو دکتر طبیعی نیست گلم به خاطر سزارین ۱۰ سال پیشت هم نمیتونه باشه

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد✨🌱لیسانس حقوقم و این یکی از افتخاراتم 😎😌.       ...من رای نمیدهم#
2706