2737
2739
عنوان

بیاین کارتون دارم🤨

450 بازدید | 12 پست

بچه‌هااا پیجمو فالو کنین ، یه کم ازم‌ حمایت کنین...این انصافِ که یه نی نی سایتی فالوئرش کم باشه ؟؟؟؟😢😢

gallery_arsaaa

ناامیدم نکنینااا

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه پیج کاری باشه حتماااا ، اگه نیست لوس نشو دیگهههه😁😁😁

😂😂😂😂 

فالو بک بده

❤واس برگشتن عرفانم میشه صلوات بفرستید...‌   عرفان عشقمه 🔴❤ آیدا هستم کاربری گرفتم لطفا ب اسم گیسو صدام نکنبد.   تیکر تولده.   
2731
2740
خيلي خيلي عذر ميخوام  از نظر اونيسم و يا اختلال حسي يا هر جي ديگه بررسي كرديد ؟دليل تاخيرش چيه ...

مشکلات تقریباً زیاده، قبلا علائم اوتیسمش بیشتر بود، الان علائم اوتیسمش تقریبا صفر شده ،فقط مونده اختلال تاخیری و مشکلات رفتاری و این داستانا... میبرمش کلینیک کاردرمانی

مشکلات تقریباً زیاده، قبلا علائم اوتیسمش بیشتر بود، الان علائم اوتیسمش تقریبا صفر شده ،فقط مونده اخت ...

يعني الان ميگن اوتيسم نيست ؟؟مشكلات رفتاري يعني چي گلم ؟؟الان اصلا حرف نميزنه ؟؟؟؟

يعني الان ميگن اوتيسم نيست ؟؟مشكلات رفتاري يعني چي گلم ؟؟الان اصلا حرف نميزنه ؟؟؟؟

میگن نیست... مشکلات رفتاری یعنی خودزنی ، زدن بقیه ، لجبازی بیش از حد ، مقاومت شدید در برابر همه‌چی ، جیغ و گریه‌های شدید..

حرفم که فقط سر هرچیزی لج میکنه و مقاومت میکنه و میگه " نه " ..

همین