2733
2734

من ک اصلا صبر ندارم🙄

منحرف نباشین بابا اه منظورم H2O هست :/                         شنیدم ک دعاهاتون خیلی تاثیر داره و سریع مستجاب میشه🙏🏻میشه لطفا خواهرا منو هم دعا کنین که خونمونو جابه جا کنیم و بریم یه جای خوب:)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تورو حضرت عباس قسمت میدم رو خودت کار کن نزار بچت ازت متنفر شه چون من سر همین چیزا متنفرم از مادرم 😔ببخشی قسمت دادم 

الانم ارشد دامپزشکی دارم😍و هدف ام اینه وکیل شم امسال کنکور دادم و حقوق دانشگاه تهران قبول میشم احتمال زیاد خیلی خوشحالم امیدوارم شمام خوشحال باشین
2740
تورو حضرت عباس قسمت میدم رو خودت کار کن نزار بچت ازت متنفر شه چون من سر همین چیزا متنفرم از مادرم 😔 ...

گلم چیکار کنم 

اتفاقا پسرم ناراحت شد رفت تو اتاق مشقشو بنویسه

الان اروم شدم اما چه فایده

گلم چیکار کنم  اتفاقا پسرم ناراحت شد رفت تو اتاق مشقشو بنویسه الان اروم شدم اما چه فایده

نمیدونم ولی تورو خدا خیلی رو خودت کار کن هر جور که میتونی چون حتی بزرگم شه یادش نمیره ها نه سر درس خوندن هر چی اگه دیدی کار اشتباهی کرده ولی خیلی کوچیکه و ارزش ناراحتی نداره ازش عصبانی نشو منطقی و خوب باهاش رفتار کن 

الانم ارشد دامپزشکی دارم😍و هدف ام اینه وکیل شم امسال کنکور دادم و حقوق دانشگاه تهران قبول میشم احتمال زیاد خیلی خوشحالم امیدوارم شمام خوشحال باشین
بابا خب چون بلد نیستین با بچه رفتار کنین در زمینه درس ... گناه داره بخدا از درس زده میشه ها کلاس چند ...

گلم من کاملا شیوه ی اموزش جدید رو بلدم 

اما کلافه میکنه

کلاس اوله

چیزایی که بلده رو زود یادش میره 

جمله سازی که نگو😥

بهم ارامش دادی ممنونم ازت  سعی میکنم     خیلی سخته   خدا کمکم کنه فقط

دورت بگردم انشالله بهترین مامان دنیا شی واسه گل پسرت د زیرسایه خودت و باباش بززگ شه انشالله