2733
2739

ديگه خسته شدم به تمام معنا خسته شدم دلم ميخواد فقط بميرم ، پسرم دو سال و چهار ماهشه انقدر شيطونه كه خدا ميدونه خيلي خستم خيلي ، امشب ساعت ١٢:٣٠ خوابيد ساعت ٢ بيدار شده و مدام گريه كرد تا همين الان هي ميگم چته چيه خب حرف بزن ، حرصم گرفت چنتا زدم تو پوشكش واقعا دست خودم نيست خوابم ميومد از خواب بيدارم مرد و گريه ، آبروم جلو همسايه ها رفته ، مدام با شوهرم دعوا داريم سر بچه ، خونه ام انگار بازار شام ، انقدر هم شيطونه هيچ كس بدون حضور خودم نگهش نميداره ، امروز از صبح خونه مامانم بودم انقدر اونجا شيطنت كرد كه من خوشحال بودم امشب راحت ميخوابم تا صبح كه اينم اينجوري شد ، خيلي خستم خيلي ، شك كردم به بيش فعالي خودم هم تربيتي خوندم يه چيزايي سر در ميارم ، تمركزش خوبه ولي واقعا شيطون و لجبازه ، موندم يكم كمتر شه كرونا تو هفته ديگه ببرمش روانشناس ببينم بيش فعال يا نه كه اگه هست درمانش كنم ، خيلي پشيمونم از بچه دار شدن ، چه زندگي آرومي داشتم ، خونه تميز ، اعصاب راحت 

خدا جاي حق نشسته 

خانما اگه حوصلتون نشد این همه متنو بخونید

من درب و پنجره یو پی وی سی هافمنو به شما پیشنهاد میدم😊

خلاصه ک چشام دنیاییه                                                                 توجه توجه عشقم تتلیتی اعظم قبلییی برگشتههههههه خاسسستم یاداوریییی کنمممممم✌✌✌😌😌😌😌😌                                                               

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
٣٤،٣٥

یعنی تو 31 سالگی مامان شدی

؟خب بالاخره که باید میاوردی بچه حتما ببرش به امیدخدا اروم میشه ناراحت نباش این روزام میگذره

خدایا حس میکنم حرفم بهت نمیرسه پس اینجا برات مینویسم لطفا کارمارو حل و یه نی نی بهم بده ! سال بعد که این پیامو میبینم امیدوارم لبخند بیاره به لبم 😍😍
2706