2737
2739
عنوان

ضایع ترین کاری ک تو جوگیری انجام دادین چی بوده😅

| مشاهده متن کامل بحث + 591775 بازدید | 2383 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشالا میخندونتت ایشالا انتظارت به سر میرسه دامنت سبز میشه بربونت برم خدا صبرت بده یه نینی ناز سالم ...

من قربون لطف و محبت شما بشم الهی خانوم گلی

خیلییییی ذوق کردم از اینهمه ارزوی خوبی ک کردی برام

من ولی مشکلم بارداری نبود ی مشکل دیگه توی زندگیم هست تا الانش خیلی خوب پیش رفته دعا کن با قلب مهربونت ک بقیشم خوب پیش بره

میام همتونو تگ میکنم از خوشحالی😭😭😭

یه جوگیری داشتم که نگو نپرس ...بچه بودم یه برنامه تلوزیونی بود که مجید اخشابی فک کنم خوانندش بود..اسم شعرشم یکی بود یکی نبود....بین دخترای فامیل نشسته بودیم گفتم میخوام شعر بخونم ...چون همه کلماتش رو بلد نبودم یه کلماتی جایگذینش میکردم که بیا و ببین .....متن شعر رو میخونم خودتون تصور کنید ....یکی بود یکی نبود دوتا چشم سرمه سور 

عشق ما جونش دراد رنگ سرنوشتمه ...

یکی بود یکی نبود دوتا چشم سرمه سور عشق ما جونش دراد رنگ سرنوشتمه 

اَنگوار عشکمه تووَتوسرشتمه عشق ما جونش دراد رنگ سرنوشتمه

...خو بگو وقتی حالیت نیست شعر بخونی غلط میکنی بخونی

2731

یه ضایع بازی داشتم که خدا کنه همه یادشون رفته باشه ...چون لاغر بودم مامانم نمیزاشت روزه کامل بگیرم بخاطر همینتا سوم راهنمایی روزه کله گنجیشکی میگرفتم(اخه خرس گنده و روزه کله گنجشکی)بعدش وقتی اذان ظهر میگفت تا یه ساعت مینشستم پای غذا خوردن و الوچه و اینچیزا ....تا یه روز به معلممون گفتم اونقد خندید ابروم رفت

یه جوگیری داشتم که نگو نپرس ...بچه بودم یه برنامه تلوزیونی بود که مجید اخشابی فک کنم خوانندش بود..اس ...

وای منم دقیق

من مادر یک پسر دیابتیک هستم و در حال حاضر تنها ارزوم پیدا شدن درمان قطعی دیابت است تا از تزریق انسولین راحت بشیم بچه طفل معصومم سوراخ سوراخ شده  😭😭😭😭ای کاش اگه ۱روز از عمرم مونده باشه ببینم که درمان دیابت پیدا شده میشه واسه شفای پسرم یه حمد مهمونم کنین دعا کنین زودتر خوب شه 🙏🙏🙏 😔😔😔 اگه کسی در مورد درمان دیابت یا هرچیزی اطلاعاتی داشت به من بگه ممنون میشم هر عمل کز خیر و شر از ادمی سر میزند ان عمل مزدش به زودی پشت در، در میزند👌👌👌👌 میشه مو رنگ کرد میشه چشم رو لنز گذاشت میشه لب رو پروتز کرد حتی میشه هیکل رو هم درست کرد اما لامصب این قد بلند دست نیافتنی است پس به افتخار ما قد بلندا 💃💃💃💃 پسرم و همسرم شما تنها دلیل حال خوب منین 😍😍😍😍 👏👏👏👏 ادم های با منطق ضعیف با من بحث نکن  و در اخر در خواست دوستی قبول نمی کنم حتی شما دوست عزیز 🙏🙏🙏🙏
2738
یه جوگیری داشتم که نگو نپرس ...بچه بودم یه برنامه تلوزیونی بود که مجید اخشابی فک کنم خوانندش بود..اس ...

بدیش اینه که من الانم نمیدونم مجید اخشابی دقیقا چی میگفت 😶😶😶😶من توام یا تومنی فکر نمیکردم کسی بجز من این اهنگ یادش باشه

من مادر یک پسر دیابتیک هستم و در حال حاضر تنها ارزوم پیدا شدن درمان قطعی دیابت است تا از تزریق انسولین راحت بشیم بچه طفل معصومم سوراخ سوراخ شده  😭😭😭😭ای کاش اگه ۱روز از عمرم مونده باشه ببینم که درمان دیابت پیدا شده میشه واسه شفای پسرم یه حمد مهمونم کنین دعا کنین زودتر خوب شه 🙏🙏🙏 😔😔😔 اگه کسی در مورد درمان دیابت یا هرچیزی اطلاعاتی داشت به من بگه ممنون میشم هر عمل کز خیر و شر از ادمی سر میزند ان عمل مزدش به زودی پشت در، در میزند👌👌👌👌 میشه مو رنگ کرد میشه چشم رو لنز گذاشت میشه لب رو پروتز کرد حتی میشه هیکل رو هم درست کرد اما لامصب این قد بلند دست نیافتنی است پس به افتخار ما قد بلندا 💃💃💃💃 پسرم و همسرم شما تنها دلیل حال خوب منین 😍😍😍😍 👏👏👏👏 ادم های با منطق ضعیف با من بحث نکن  و در اخر در خواست دوستی قبول نمی کنم حتی شما دوست عزیز 🙏🙏🙏🙏

خیلیاشون عالی بودن...

منم سوتی زیاد داشتم 

یکیش تو عروسی دایییم ۱۲ سالم بود یه جوری میرقصیدم که اطرافیانم بهم میگفتن دخترم تو بجای نوشابه چیز دیگه ای خوردی.جالبه فکر میکردم خیلی قشنگ میرقصم و همه نگاه ها سمتمه از قشنگی رقصم...بعد چندسال که فیلمو دیدم دلم میخواست با اسید فیلمشونو نابود کنم چون فقط من سوژه بودم و کلی بهم میخندیدن...

اسیجون هستم.نمیدونم کی برام‌گزارش زد ولی کلی فوشش دادم.چون واقعا بی دلیل بود.کاربریم سال ۹۶ بود.
روزاول خانه دارشدنم شوهرم خسته هلاک ازسرکاراومدتوبرقاهمه خاموش بودمنم توخونه روکاناپه درازکشیده بودم ...

منم همش نزدیک اومدن شوهرم یادم میفتاد که غذایی نپختم یا گاهی هم بعدش😃

البته من راضی نبودم شما حرص بخوری  عزیزم 😘ببخشید  🌸😘  تقصیر از من بوده که بهش بی ...

خیلی ناراحت شدم من همه پستاتو دیدم چطوری تونستی کناربیای؟من با پسرعمم ازدواج کردمو باهاشون تویه خونه ام خییلی به توهین کردن تا جونم به لبم رسید وول کردم رفتم امااونا اینو له نفع خودشون دونستن وبه همه گفتن من زن زندگی نبودم بابام تا یه مدت خونمون نمیومد چون یه جابودیم همیشه توزندگیم بخاطراون اتفاق عذاب میکشم که چرابااینکه حق بامت بود یه طوری شد که اونا مدعی شن هروقت به بابام نگاه میکنم کلی غصه میخورم بابام فقط چهل سالشه اماانگارمن باعݓ پیرشدنش شدم هرکاری میکنم نمیتونم کناربیام 

عضو چالش لاغری بامدادخمار.....گروه آبی💙.................. وزن اولیه78....وزن شروع چالش زمستونی75....وزن فعلی69.600😍 وزن هدف 60......... به امیدخدابه هدفم میرسم💪
2706