2733
2739
عنوان

ضایع ترین کاری ک تو جوگیری انجام دادین چی بوده😅

| مشاهده متن کامل بحث + 591934 بازدید | 2383 پست
عجب لایکی😂

هووووف 😣

۳ روزه دارم اعلان پاک میکنم 🤧🤧🤧

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی..........                                                               اگه توی یه کشوری،درآمدِ یه ناخن کار بیشتر از یه معلمه،به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست،،،،به این معنی هست که مردم از ظاهر زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا  مغزِ خالیشون........                                                     ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم     اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم           پس یه لطفی در حقمون بکن،اگه دوسمون داری  زیاد ناز نکن🖤..........‌                                                                                                  🌨️⁩ اسفندیِ جذاب⁦🌨️⁩
منم  بهم تهمت زد عروس سابق پسر عموم  کلک زد کاری کرد ک بهش بزنگم بعد اولش گفت چرا دست از ...

ای بابا. خیلی بده اینجوری. بعضیا خیلی مکارن. از خودت همیشه دفاع کن ولی چیزی نگو که بعدا" بشه بر علیه ات استفاده کرد. چون ادم نمیدونه تو ذهن طرف مقابلش چی میگذره.

من ادم مظلومی نیستم. ولی از دعوا و فحش و کتک کاری به شدت متنفرم و فراری. یعنی بارها پیش اومده که شاید هر کی جای من بود دهنش رو باز میکرد چشماش رو میبست. ولی ترجیح دادم سکوت کنم جلو فحاشی. ولی بعدا" کاری کردم طرف خودش شرمنده شده. تو خوابگاه سه بار همچین موردی پیش اومد. دوتاشون اومدن رو در رو گریه کردن گفتن حلالمون کن منظوری نداشتیم. منم گفتم خیلی دوست دارم ولی نمیتونم. 😓 

یکیشون بعدها تو فیس بوک و اینستا اومد سراغم و ابراز دوستی کرد. موردهای زیاد بوده. این سه تا رو مثال زدم‌ تو هم خودداری کن. نذار عصبانیت باعث شه چیزایی بگی که بعدا" مقصر بشی. ولی اصلا" از حقت کوتاه نیا. ایشاله خوشبخت باشی 😘😘

آینده حتما" زیباست.🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعدش روابطتون با عمت چطور شد؟؟

دیگه حرف و حدیث پیش اومده دیگه ، کینه و کدورت هست ولی از همون موقع پیامکا دیگه رفت و آمد نداشتیم و منم برای جبران اینکه مثلا بخشیدتم باهاش در ارتباطم  روز زن  روز معلم، عید نوروز اینا رو بش تبریک میگم 

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
2731
خدای من تعدادلایکارووووو😱

بدبخت شدم 😭😭😭😭

۳ روزه دارم اعلان پاک میکنم 🤧🤧🤧🥵🥵🥵

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی..........                                                               اگه توی یه کشوری،درآمدِ یه ناخن کار بیشتر از یه معلمه،به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست،،،،به این معنی هست که مردم از ظاهر زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا  مغزِ خالیشون........                                                     ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم     اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم           پس یه لطفی در حقمون بکن،اگه دوسمون داری  زیاد ناز نکن🖤..........‌                                                                                                  🌨️⁩ اسفندیِ جذاب⁦🌨️⁩
2738
ای بابا. خیلی بده اینجوری. بعضیا خیلی مکارن. از خودت همیشه دفاع کن ولی چیزی نگو که بعدا" بشه بر علیه ...

مرسی عزیرم 

بخدا منم دنبال دعوا جروبحث نیستم ولی انقدر تهمتش سنگین بود انقدر حالمو بد کرد ک نتونستم چیزی نگم

ولی من بهش فوش ناموسیو اینا ندادم چون اصلا توو شخصیتم نیس

بیشعورو کثافتو خائن گفتم ک اونم شوهرش گفته ک بخاطر خیانت ولش کردم

ممنون بخاطر توصیه ات بهش حتما عمل میکنم

مرسی عزیز دلم انشالله شمام خوشبختترین بشین❤

نویان عزیزم پسر خوشگلم با دل پاکت دعا کن زودتر بابایی بیاد ب زندگیم تا بتونم تورو داشته باشم منو توو بابایی با اجی نورا ی خانواده شاد میشیم ی خانواده خوشبخت...........................‌....‌..........‌.....‌خدایا بخاطر داشتن همسر خوبم و دخترو پسر نازم سپاس گذارم 😍😘                      
واااتی😂😂😂فقط تعداد لایک ها

🥵🥵🥵🤧🤧🤧😅😅😅😅😅😅

یه بار هم توی دانشگاه، یه کلاس کارگاهی داشتیم، با کامپیوتر کار میکردیم، استادمون یه پسر جوون مجرد بو ...

اخرش چیشد اومد یانه؟

🌹  باجماعتی طرفیم که اگر براش کفش سم دارطراحی کنن بهش بر نمیخوره تازه با افتخار هم میپوشه. .اما اگه بهش بگی خدا برات حجابوطراحی کرده تاشان زنانه ات حفظ بشه سریع آزادی وحق انتخابش زیر سوال میره 😂دلم میخواد هرچی دوس دارم بنویسم 😂چهاردیواری اختیاری 😂😐چرانمیتونیم اسم کاربریمونو تغییر بدیمکاش اینستاگرام نابودبشه ترامپ اخراج بشه مرگ بر آمریکا و اسرائیل و انگلیس داعش حیوونه درنده چراهمه تونی نی سایت خوبن وجاریاشون بد چرا تلویزیون فیلمای کره ای پخش نمیکنه چرا آسمون ابیه چرا اینو تاآخرمیخونی مگه بیکاری😃😂😂😂 اینایی که توتاپیکا توهین میکنن بی ادب ان اگه خودم تویه تاپیک عصبی شدم رگ غیرتم زده بالا اما واسه شما خوب نیست 😡خواهرشوهرای نوجوون زبون درازن اصلا خواهرشوهرا ازدم خسیسن 😕😲همیشه حق باعروسه البته عروس مادرشوهرم 😂همیشه ظالم خواهرشوهره البته خواهرشوهری که عروس ماباشیم 😂چقد همسایه هافضولن 😬انگار کارآگاه تشریف دارن 😬چراخواهر شوهربایداینقدر خسیس باشه 😷بلانسبت بعضی توتاپیکا ازبس فحش میدن آدم یادهاپومیفته😂😂😂😂هرکی اینوخوند انتقاد کرد به اون ربطی نداره دلم میخاد هرکی تایید کرد خوشگله ازبعضی کاربرابدم میاد😁میدونی چرا چون بیتربیتن😷فحش میدن اما من فحشم بدم بخاطرتعصب روبعضی ازشماهاس😂😂اونهایی که به بقیه میگن نمکدون خودشون میرغضب ان 😂😂😂باچنتا شون برخوردداشتم چطوری فلانی میرغضب 😨😲به شماها چه آسمون قرمزه خورشید سبزه بتوچه چشمام مال خودمه فضووووول خانمای مارپلیییییی 😂ولگردای نی نی سایت 😎😎😎😎بعضیا توسایت ادای ناظمارودرمیارن چطورین میرغضبااینهایی که هی ادای روشنفکری درمیارن ومیگن مامسلمون نیستیم مسلمون هم شمانیست اسلام هم منتظر شمانیست خدابه شمانیازی نداره باکلاساااا😂فرت فرت غلط املایی نگیرید بیکارا😜کارآگاه بازی درمیاریدانتقادپذیرم اما چرت وپرت پذیر نیستم😂😂وقتی مرداروتونی نیسایت میبینم یاد زنای سرکوچه میفتم که انگارمجبورن سرکوچه بشینن😂😂😂زیادکاربری داشتم کاربری خدایام و دانیالیم ودوتامون باهمیم ودختررویایی هاو ارارت واین کاربری 😂من ازقدیمای سایتم 😬
من شوهرم صداش خوبه تو عروسی خواهرش داشت میخوند همزمان منو از اون پایین داشت میکشید بالا هبچ وقت یادم ...

خدا به ما هم از این مدل شوهرا بده والا😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم :)................فاجعه اونجاست که یه نفرو به همه دنیا و آدماش ترجیح میدی ، بعد همون یه نفر ساده ترین چیزها رو به تو ترجیح میده!به قول شاعر : وای بر من، تو همانی که امیدم بودی؟!
مرسی عزیرم  بخدا منم دنبال دعوا جروبحث نیستم ولی انقدر تهمتش سنگین بود انقدر حالمو بد کرد ک نت ...

مرسی عزیز دلم 🥰😍😘

واقعا" از طرز صحبتت هم مشخصه که خانوم باشخصیت و مهربونی هستی. درست میگی بعضی حرفا و کارها انگار ته ته دل ادم رو میسوزونن. حق داشتی. میبوسمت 🥰😙

آینده حتما" زیباست.🥰
یعنی فشار خون دارم بچه هام به ۷ ماه میرسن فشارم میره بالا حالت مرگ دست میده کلیه ام از کار میافته ری ...

عزیزم رحم اجاره ای واسه اینجور مواقع است تخمک تو اسپرم همسرت رحم شخص دیگه

2706