2737
2734
عنوان

ضایع ترین کاری ک تو جوگیری انجام دادین چی بوده😅

| مشاهده متن کامل بحث + 591718 بازدید | 2383 پست

شوهرم یه رفیق داره اسمش حسن زردالو هست

تو یه جمع شلوغی نشسته بودیم.یهوپدرشوهرم دید کس با من حرف نمیزنه.ادم حسابم کرد. خیلی جدی بهم گفت راستی زردالو اومده.منم سریع حرفشو نذاشتم تموم شه گفتم اتفاقا سرکوچه ایه گوجه سبزم اورده...دلم خواست

پدرشوهرم سوسک شد یه لحظه.همه زدن زیر خنده.منم تا ظهر میگفتم من گیلاسم

یه بار وقتی مجرد بودم از اتاق اومدم بیرون و دیدم ٣تاپسر خونمون هستن(پسردایی مامانم بودن از شهر دیگه ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣هول شدی

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه روزم تو یه جمع خانواده همسرم بودیم.حرف غیبت بود من نمیشناختم سرم تو گوشیم بود.مادرشوهرم داشت از سقط هاش میگفت...گفت اتفاقامن کلی قرص خوردم تا مارال سقط شه(دخترشه که ۲۳سالشه)

سرموگرفتم بالا...دیدم نگاش افتاد ب من....گفتم ااااا سقط شد...اصلا حواسم‌نبود.یه چی گفتم ک لال نمیرم

گفت اره سقط شد.اینی ک پیشته الان تو کاسه توالت باید باشه.

یه کراش داشتم  تصمیم گرفتم تو روز ۱۳ بدر بهش بگم ۱۳ بدر شد و گفتم و اونم مسخرم کرد و منم گفتم ...

وای مرسی یه راه جدید برای اینکه اگه یه روز خواستم اعتراف کنم😅🤣

مامانم میگه پاشو برو نون بگیر میگم من امروز تولدمه نباید کار کنم😌میگم مامان شام چی داریم؟؟!میگه منم امروز زاییدم نباید کار کنم😎...راس میگه خب چی بگم😐🖤*******هر وقت یکی تو مسیج دیر جوابمو بده منم تایمر میزارم همونقدر دیر جواب میدم😌#کینه_ای_باشیم😌******* آدمای اطرافت هرچقدرم که بد بودن یا بد میشن؛تو بد نباش(ببخش اما فراموش نکن) *******هر موقع یکی یه بدی در حقت کرد نگو خدا جوابشو بده ، خدا مهربونه میبخشه ...خودت پوستشو بک‌ن👌🏼🤗
2728

یه بارم تو عروسی جلو تالار یکی از خانومای باکلاس و شیک که همه تو کف اون بودن

..از دور بهم‌گفت قربونت برم عزیزم الان میام‌پیشت.گفتم منم همچنین.قیافم خرکیف بود...یهو مثه جت از بغلم رد شد.نگو با پشتی هام بود.داداشم هنوزم مسخرم میکنه

یه بارم بابام اینا نبودن.قایمکی کباب خریدیم یهو اومدن . دوغ و خیاری ک مامانم برامون درست کرده بود ک بخوریم.از ترس کبابو خورد کردیم توشتند تند میخوردیم ک نفهمن کباب خریدبم

آروغ با طعم کباب و ماست.چندش ترین غذای عمرم

عزیزم من بعد هشت سال دریک عملیات انتحاری  😁دیگه به پدر شوهر و مادر شوهرم نگفتم مامان و بابا دی ...

واکنش اوناچی بود؟کاش من هم این جرآت شمارو داشتم. من الان چندوقته دیگ ب مادرشوهرم مامان نمیگم .انقد صبرمیکنم تانگاهم کنه حرفمو بزنم یا جمله مو بدون مخاطب شروع میکنم ولی خیلی دوست دارم ک بااسم وخانم پشتش صداش کنم

2738
یه روزم تو یه جمع خانواده همسرم بودیم.حرف غیبت بود من نمیشناختم سرم تو گوشیم بود.مادرشوهرم داشت از س ...

با چه لحنی؟😂

ازون دسته دخترایی ام که اگه بهشون سنگ پرت کنی😏برات گل پرت میکنن😐اما رو قبرت😎😂 من همینم که هستم:-!😎شاخ نیستم چون گاو نیستم=)✌خاص نیستم چون عقده ندارم;)😏بالا نیستم چون پرچم نیستم:-( 😌فقط یه آدمم چیزی که خیلیا نیستن …😏✌هے فِلانے…وقتے رفتے حتے فِکر برگشتَـم نَکن دَر دُنیـاے مَـــن هیچ آشغٰالے بازیـافت نمیـشـود:))😎به ما که نیومدی لاقل به خودت بیا;-)😂..................... ................................                           سلام کاربر محترم😀✌امضامو بخون و بگو چه امضای باحالی داری😎بعد ینفر میاد امضامو میخونه و وقتی میفهمه این بخش از امضام چخبره😓✌در واقع من و تو موفق شدیم ایسگاش کنیم😈✌😂😂 

اولین بار ک مادرشوهرم دعوتم کرد خاستم خودی نشون بدم.رفتم مرغو کشیدم فلفلتند داشتن سرخ کردم تزیین کنم.اشک همه دراومد و سرفه میکردن.مثه گاز اشک اور شد.مردم از حجالت.شیر و دوغ کیسه ای خریده بودن‌من نمیدونستم دوغو خالی کردم تو تنگ.سر شام پدرشوهرم گفت این‌چیه دیگه دلم بالا اومد.نگو شیر رو ریخته بودم تو تنگ

ازم درخواست کردن عاجزانه ها...ک دیگه کمک نکنم

وقتی میخواستم هول رو بنویسم کلی فکر کردم با کدوم ه هستش که درنهایت غلط نوشتم😅

🤣🤣🤣

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤

منم ۱۲ سالم بود برا عمم سیسمونی بردن اون موقع ها رسم بود جشن میگرفتن فیلم بردارم داشتن منم جوگیییییر ی دامن کوتاه تا زانو گشااااد پامه هنوز اندازم نشده با ی لباس استین بلند بعد روسریمو محکم گره دادم زیر گلوم جوری که از شدت فشار چشمام چپ شده بود ی ادامسم تو دهنم مثل شتر نشخار میکردم و میرقصیدم تو دوربینم نگا میکنم عشوه میام دوس دارم اون فیلمو با اسید از بین ببرم

من یاد جو گیر شدن زن عموم افتادم... موقع خداحافظی وقتی بهش دست دادم ، دستم رو بوسید(بنده خدا ۳۰-۴۰ سال از من بزرگتره) 😐😐🤔😳

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...
2706