2733
2739
عنوان

اخه چرا انقد مردای دروبرمون دارن بد میکنن

| مشاهده متن کامل بحث + 776 بازدید | 58 پست
به دخترش چه مجرد بوده صیغه شده عجبا

بله منم همین فکرو میکردم ولی صیغه ای در کار نبوده و دخترش تو وضعیت بدی دیدتشون

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی..........                                                               اگه توی یه کشوری،درآمدِ یه ناخن کار بیشتر از یه معلمه،به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست،،،،به این معنی هست که مردم از ظاهر زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا  مغزِ خالیشون........                                                     ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم     اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم           پس یه لطفی در حقمون بکن،اگه دوسمون داری  زیاد ناز نکن🖤..........‌                                                                                                  🌨️⁩ اسفندیِ جذاب⁦🌨️⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یکی دیگم زنه خیانت کرده مرده هم به لجش خیانت کرده بعد ازهم جداشدن رفتن با همونی ک خیانت کردن ازدواج ...

یعنی دوباره اون زن شوهر که از هم جدا شدن با اینکه مجدد ازدواج کردن یواشکی باهمن 

2731
برو تاپیکمو بخون میفهمی

ان شالله به خواستت برسی شوهر بد دهن اصلا بدرد نمیخوره مخصوصا با حرفایی که زده نفهم

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار
این قضیه ته نداره ذات مزخرف، مزخرف باقی میمونه... عاشق شدن و عشق جدید بهانس

آره بابا عادت به هر...گی میکنن و مطمئنا با اونی که رو هم ریختن هم نمیمونن و میرن سراغ نفرات بعدی و به لجن کشیده میشن

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی..........                                                               اگه توی یه کشوری،درآمدِ یه ناخن کار بیشتر از یه معلمه،به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست،،،،به این معنی هست که مردم از ظاهر زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا  مغزِ خالیشون........                                                     ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم     اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم           پس یه لطفی در حقمون بکن،اگه دوسمون داری  زیاد ناز نکن🖤..........‌                                                                                                  🌨️⁩ اسفندیِ جذاب⁦🌨️⁩

تقصیر خود ما خانماست ،هیچوقت پشت هم نبودیم،همیشه تو زندگی مشترک زنا کوتاه اومدن،همسایمون شوهرش چندبار بهش خیانت کرد زنه بخشیدش اونوقت شوهره همین یه ماه پیش سراینکه زنه همکار مردش  تا دم در رسوندتش خونه رفته درخواست طلاق داده ،میگه نمیخوامت  

کاربری قبلیمو جوگیرشدم ترکوندم   پشیمون شدم دوباره اومدم  دوستتون دارمممم عشقولیای من  
2740

[QUOTE=188719739]نمیخوام دعا کن این لجنو فراموش کنم زودتر

ان شالله فراموش میشه نگران نباش..

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار
دلم میخواست بزنمش مرتیکه را راننده گفت جرا نگفتی گفتم اصلا شوکه شدم لال شدم 

میفهممت

حس خیلی بدیه

حالا آدم تا یک ماه حالش بده

بهش فکر نکن، اما باید یاد بگیریم اینجور موقع ها هم بزنیم هم داد بیداد کنیم

شوهر صمیمی ترین دوستم ک دوست شوهرمم هس اومده بهم پیام داده میگه خوابتونو دیدم میگم چی دیدین میگه بعضی خوابا خواب پریشانه نمیشه گفت

یعنیا همچی قهوه ایش کردم دلم خنک شد

بعد باز پررو پررو دیشب اومده پیام داده یه شعری نوشته با مضمون اینکه منو دعا کن

نمیدونم کاش ازیاد نبرندمارا رندان سحرخیز نمیدونم چی

یه چی تو این مایه ها