2733
2734

یکی از اقواممون حدودا۲۰سالی میشه از ازدواجشون میگذره کم کم باید عروس وداماد بیارن تو خونشون...

حالا برداشته مرتیکه نفهم به زنش خشک وخالی گفته بیا مهرتو میدم برو خونه بابات😲😲😲

واقعا موندم من بخدا اگه بگی جوانای امروزی هستن اره بگی عقلشون کمه وفلان.. اما اخه مرتیکه بیشور تو که دیگه سنی ازت گذشته این اداها چیه دیگه..

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شاید مشکلی دارن 

نه بابا چه مشکلی

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار

من امروز کرک و پری نمونده واسم 😰😰😰

آرایشگری که دوست مامانم بود و قبلا همسایمون بود از شوهرش جدا شده بود و ۳ تا بچه داشت و یدونه داماد هم داشت

رفته با یه پسر مجرد ریخته رو هم و دخترش اومده تو خونه دیدتشون و انداختتشون بیرون 😥😥😥🤧🤧🤧

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی..........                                                               اگه توی یه کشوری،درآمدِ یه ناخن کار بیشتر از یه معلمه،به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست،،،،به این معنی هست که مردم از ظاهر زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا  مغزِ خالیشون........                                                     ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم     اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم           پس یه لطفی در حقمون بکن،اگه دوسمون داری  زیاد ناز نکن🖤..........‌                                                                                                  🌨️⁩ اسفندیِ جذاب⁦🌨️⁩
از همون اول تو ایران مردارو خودسر و مغرور بار اوردن و به دخترا سخت گرفتن 

اره واقعا گل گقتی

2738
من امروز کرک و پری نمونده واسم 😰😰😰 آرایشگری که دوست مامانم بود و قبلا همسایمون بود از شوهرش جدا ...

وووی جدی میگی😲😲😲

من امروز کرک و پری نمونده واسم 😰😰😰 آرایشگری که دوست مامانم بود و قبلا همسایمون بود از شوهرش جدا ...

وا. خوب جفتشون مجرد بودن. شاید رابطه شون سالم نباشه ولی خیانت هم نیست. 

وووی جدی میگی😲😲😲

بخدا⁦☹️⁩

تازه خانواده پسره گفته ما طبق رسم و رسوم باید عروسی بگیریم پس باید بری دختر بگیری ولی پسره گفته الا و بلا همین زنو میخوام

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی..........                                                               اگه توی یه کشوری،درآمدِ یه ناخن کار بیشتر از یه معلمه،به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست،،،،به این معنی هست که مردم از ظاهر زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا  مغزِ خالیشون........                                                     ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم     اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم           پس یه لطفی در حقمون بکن،اگه دوسمون داری  زیاد ناز نکن🖤..........‌                                                                                                  🌨️⁩ اسفندیِ جذاب⁦🌨️⁩

وا دیگه چی؟؟به نظرتون این جور رابطه ها درسته؟؟

بخدا⁦☹️⁩ تازه خانواده پسره گفته ما طبق رسم و رسوم باید عروسی بگیریم پس باید بری دختر بگیری ولی پسره ...

😅😅😅

وای عجب زمونه ای شده

زنه ۴۷ سالشه

پسره ۲۸

منم دقیقا به این قضیه رسیدم

خیلی مردا بد شدن نمیدونم چرا اینجوریه

یه مرده نمیذاشت خانمش روش پیشگیری داشته باشه بخاطر همینم الان با وضع مالی نسبتا بد ۷تا بچه دارن ک بزرگه ۱۸ سالشه و کوچیکه ۲سال

حالا رفته زن دوم گرفته 

اصلا مگه میشه مگه داریم

2706