2733
2734
عنوان

خانومایی که با جدول چینی تعیین جنسیت کردین

| مشاهده متن کامل بحث + 155076 بازدید | 87 پست

این پکیج کاملترین و بهترین پکیج موجود در اینترنت در زمینه تعیین جنسیت جنین در هفته های اول بارداری می باشد با کمک مطالب موجود در این پکیج شما میتوانید به راحتی و با احتمال بالای 98 درصدجنسیت جنین خود را در هفته های اول بارداری بدون نیاز به سونوگرافی تشخیص بدهید. اگر هفته دوم را پشت سر گذاشته اید این پکیج به راحتی به شما کمک می کند .شایان به ذکر می باشد که جنسیت جنین از همان هفته اول بارداری مشخص می شود . 

برای مشاهده به سایت زیر مراجعه بفرمایید

کلیلک کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

۲۷ سالمه و اخرین پریودی ۹/۲۶بود ۱۸ دی ماه امپول ازاد سازی تخمک زدم ۱۹ دی ماه رابطه داشتم موعود پریودیم هم گذشت باردارم هفته ی ششم هستم میشه برام نگاه کنی که دختر دارم یا پسر؟ممنون میشم.

2740
من که الان برا چندین نفر از نزدیکام رو زدم همه رو درست همون جنسیت زد نمیدونم حالا

میشه به منم کمک کنید میخوام باردار شم واینکه میخوام بچه ام پسر شه ۲۱سالمه چه جوری باید از روی جدول انتخاب کنم

میشه به منم کمک کنید میخوام باردار شم واینکه میخوام بچه ام پسر شه ۲۱سالمه چه جوری باید از روی جدول ا ...

خواهرم خودتو با این چیزا گول نزن جدول چینی واسه دخترم میگفت پسره .واسه پسرم میگفت دختره 

خواهرم خودتو با این چیزا گول نزن جدول چینی واسه دخترم میگفت پسره .واسه پسرم میگفت دختره 

کدوم‌جدول رو دیدی؟؟؟؟ جدول اصلی که سنت رو‌به میلادی می زنی و روز و‌ماه و‌سال لقاحت رو هم به میلادی میزنی ، من مال ۱۰۰ نفر رو پرسیدم‌زدم هممممممشون درست بودن ، جدول ایرانیه که ابی قرمزه غلطه

2706