2737
2739

این فیلم ترکی اتاق قرمز راجبش سرچ کنید موضوع فیلم رو متوجه میشید این دختره تو فیلم نقش یه دختری رو داره که باباش ایرانی و مادرش ترکه 

وباباش پنهانی چند تا زن و بچه داشته و گفته که 😒تو ایران چند همسری  یچیز رایجه 😒

و به ایرانیا خیلی بر خورده و تو اینستا تو پیج فیلمه کلی اعتراض کردن مردم ایران و خواستار حذف این سکانس بودن 

راستش به منم خیلی بر خورد یعنی چی یچیز رایجه تو ایران ؟؟ ادم کثیف تو همه جای دنیا هست چه تو ایران چه کشور دیگه ولی قرار نیست بگیم یچیز رایج و عادیه تو کشور ما 

فیلم های خودشون که به بی بند و باری فساد معروفه زنه حامله میشه تو بغل ده نفر خوابیده نمیدونه بچش از کیه😂

یا همون فیلم معروفشون سیب ممنوعه که چند همسری رو تو اون نشون میده😒

فیلم عشق ممنوعه که زنه (همون سمر)شوهر داره شوهرش که میخوابه میره با برادر زاده شوهرش رابطه برقرار میکنه 

👎👎👎👎👎 

یا فیلم عمر گل لاله که خواهر به شوهر خواهرش چشم داره 🤢

و تک تک فیلم هاشون همینجوری گند و کثافت کاری داره

و از همه بدتر این فیلم به ۳۹ کشور فروخته شده

نظر شما راجب این حرفشون چیه ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

کی ب ایران و ایرانی توهین کرد برم. گردنشو بزنم 

رگ غیرتم باد کرده

ولب جدا از اینا والا خارجی ها هم دست کمی ندارن نمونش رونالدو

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
2740
حقیقتو گفته الان تو شهر ما خیلی مرد دو زنه هست

كدوم شهر؟؟

من فقطتو ني ني سايت اين حرفارو شنيدم

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800

اگه فقط همین رو گفته خوب رایجه دیگ.

کجای دنیا به جز ایران و چند تا کشور دره پیت چند همسری مجازه؟

کریستین بوبن نویسنده مورد علاقه من تو کتاب دیوانه وار می‌گه هنر اصلی هنر فاصله هاست. زیاد نزدیک به هم می سوزیم. زیاد دور از هم یخ می زنیم. باید جای درست را پیدا کنیم و همان جا بمانیم.برای من عجیبه ما معتقدیم به دوری و دوستی ولی اصرار به ازدواج داریم. بله فرار از تنهایی نیاز به حس امنیت و یک رابطه جنسی مستمر و سالم و در نهایت فرزند آوری هست ولی باید به این جنبه هم فکر کرد که چقدر دوست داشتن واقعی را با عادت کردن به ف*اک دادیم؟ حسابش را کردیم که چقدر استعداد خصوصا زنان به تبع ازدواج از بین رفته؟ حسابش رو کردیم که چقدر آدم مهاجرت تحصیل تو بهترین دانشگاه ها شغل در یک شرکت بین المللی و یا دنبال کردن هنر و کار مورد علاقه رو گذاشتن پای این حضور همیشگی کنار هم ؟ پس اگه زندگی شما از عشق ناب به عادت رسیده اگه ازدواج شما چیزی شبیه به توقف پروژه توسعه فردی بوده اگر برای رشد یک نفر باید جای پایش روی شانهء له شده دیگری باشد اگر فارغ از فشار خانواده و دید جامعه و قانون آدم ثروتمند و قدرتمندی بودید انتخاب شما در این لحظه دیگه همسر شما نیست باید بگم چیزی شبیه به مرگ تدریجی رو تجربه می کنید. برای دوباره عاشق شدن و عاشق موندن تلاش کنید به طول زندگی فکر نکنید مهم نیست چند روز و چند سال کنار هم هستید به عرضش فکر کنید به اینکه از لحظه لحظه ی زندگی کنار هم لذت بردید یا نه برای من خیلی عجیبه آدم ها از خیانت می ترسند اما از عادت نمی ترسند آدم مگر چند بار زندگی می کنه که بیست سی چهل سال رو با کسی بگذرونه که لاجرم باید با اون باشه دوستش نداشته باشه و مثل یک کارمند مثل یک هم‌خانه باهاش ادامه بده.

تهاجم فرهنگی و جنگ نرم همین چیزاست دیگه.

الان شما فکر میکنی تصوری که از مردم چین، یا افغانستان، یا اعراب داریم کاملا درسته؟

یه جوری تو مخ ما کردن که کشورهای غربی همه تو رفاه و ناز و نعمتن.

هرچی بدوی و وحشیه مال خاورمیانه س.

رسانه ها خیلی موثرن تو تغییر نگرش مردم

2706