2733
2734
عنوان

یاد نگرفتن نوزاد

196 بازدید | 20 پست

بچه ها پسرم نه ماهشه بچه های همسن و سالش رو میبینم که دس دسی یاد گرفتن یا خیلی چیزا میفهمن پسرم هنوز هیچکار نمیکنه فقط چهار دست و پا میره و می ایسته دست خودم نیست همش مقایسه میکنم میگم نکنه بچم خنگ باشه نکنه عقب افتاده باشه تو رو خدا بگین چیکار کنم همش تو خونه باهاش حرف میزنم بازی میکنم هیچی یاد نمیگیره 

بچه منم نه ماهشه چهار دست و پا نمیره میشینه اهنگ بزارم میرقصه هر بچه ای ی جوره

چهار دست و پا رفتن خیلی فرق میکنه بعضیا اصلا چهار دست و پا نمیرن.شما میگی میرقصه بچه من حتی صداش میزنم نگامم نمیکنه😐🙄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط بایدباهاش تمرین وتکرارکنی

هیچ کس اشکی برای مانریخت هرکی بامابودازما گریخت چندروزیست حالم دیدنیست حال من ازاین وآن پرسیدنیست گاه برزمین زل میزنم گاه برحافظ تفال میزنم حافظ دانافالم راگرفت یک غزل امدکه حالم راگرفت مازیاران چشم یاری داشتیم خودغلط بودانچه میپنداشتیم
2728
خنگ چیه دختر. بچه با بچه فرق داره. اشتباه ترین کار مقایسه هس

بخدا میدونم دست خودم نیست بچه های کوچیکتر از پسرم میرقصن یا خیلی قشنگ بازی میکنن دکمه کنترل میزنن با یه انگشت ولی مال من نه انگار نه انگار باهاش بازی میکنی نگات نمیکنه

داری میگی چهاردست و پا میره و می ایسته پس دیگه چ انتظاری از یه نوزاد نه ماهه داری؟؟

تمام همسن هاش خیلی بیشتر از پسرم میفهمن و بازی میکنن ولی پسر من فقط از من اویزونه و گریه میکنه

2738
تمام همسن هاش خیلی بیشتر از پسرم میفهمن و بازی میکنن ولی پسر من فقط از من اویزونه و گریه میکنه

اسباب بازیای مخصوص سن ش براش بخر 

زن برادرمم مثل تو بود اون پسر داره من دختر 

دخترم حرکاتش فعالیتش بیشتر بود ولی پسره نه 

کلا فک میکنم دخترا فعالیتشون از پسرا بیشتره بخاطر همینه ک پسرا کمی درشت ترن

باهاش بیشتر بازی کن. قصه بخون. دستاشو بگیر راهش ببر. دستاشو بگیر دستت دس دسی کن باهاش. شعر بخون براش ...

اصلا نمیشینه که بخوام اینکارا رو کنم فقط میره اینور اونور اصلا یکجا بند نمیشه دائم در حال حرکته

اسباب بازیای مخصوص سن ش براش بخر  زن برادرمم مثل تو بود اون پسر داره من دختر  دخترم حرکا ...

کلی اسباب بازی داره ولی هیچکدومو نگاه نمیکنه منم شنیدم دخترا زودتر حرف میوفتن پسرا زودتر راه میوفتن

کلی اسباب بازی داره ولی هیچکدومو نگاه نمیکنه منم شنیدم دخترا زودتر حرف میوفتن پسرا زودتر راه میوفتن

بنظر من حساس شدی 

هر استخوان بندی یکجوره 

اتفاقا سر همین راه رفتن . دختر من و پسر برادرم دقیقا دو هفته اختلاف سن دارن پسره دو هفته بزرگتره . وقتی دخترم شروع کرد راه رفتن زن برادرم غصه میخورد ک چرا پسرش راه نمیره دوماه بعد اونم راه افتاد . الکی حساسیت بخرج نده بچه خودش همه کاراشو بوقتش انجام میده