2733
2739

دوستان من یه پسر پنج ساله دارم

ولی الان اصلا علاقه ای به بچه ی دوم ندارم

هرکیم منو میبینه میگه داره دیر میشه ولی من واقعا نمیخام

ینی تازه یه کم پسرم کاراش کمتر شده یه کم من راحت تر شدم،

شوهرمم گذاشته به عهده ی خودم میگه تو نخوای منم نمیخام

منم الان اصلا موقعیتشو ندارم میخام پسرم رفت کلاس دوم بیارم

اختلاف سنیشون زیاد میشه ولی احساس میکنم واسه خودم راحت تره

اینجا کسی هست اختلاف سنی بچش ۸ سال ۹ سال باشه؟

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

البته همه میگن اختلاف سنی کم واسه بچه ها بهتره

ولی من بیشتر به خودم نگاه میکنم🙈

کلاسایی که میرم ، برنامه هایی که دارم، کار شوهرم که در حال خاضر تو بیشترین وضعشه چون دانشگاهم میره

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
عزیزم خیلیا هستن اختلاف سنی بچه هامون ۸..۹ساله مهم خودتی😊

دیگران متاسفانه این نظرو ندارن

میگن اختلاف سنی زیاد خوب نیست باهم همبازی نیستن

بزرگه بیشتر حسودی میکنه از این حرفا

2738
مگه قراره همه بچه های دنیا صاحب خواهر و برادر باشن آخه 😑 تک فرزندی خیلی هم عالیه  

منم موافقم تک فرزندیم اتفاقا

ولی پسرم خیلی میگه

هرجا میبینه یکی داداش یا خواهر داره میگه چرا خدا به من داداش نمیده همش داره غصه میخوره

البته همه میگن اختلاف سنی کم واسه بچه ها بهتره ولی من بیشتر به خودم نگاه میکنم🙈 کلاسایی که میرم ، ...

خب بچت بشه ۸ساله از یه طرف راحت میشی چون زیاد باهات کار نداره ، از یه طرف باید واسه درس و مشقش وقت بذاری...

بهترین زمان همون ۲، ۳سالگی بچت بود که دومی رو بیاری... 

من جات باشم از این به بعد بیخیال دومی میشم...‌تازه راحت شدی حالا باز میخوای بچه‌داری کنی و بی خوابی بکشی و چه‌میدونم دغدغهء شیر دادن و از شیر گرفتن و از پوشک گرفتن و و و ...

اووووف بیخیااال

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
آجیم بچه هاش۸سال تفاوت سنی دارن..جاریمم همینطور.. ولی من میگم سن مادر هم شرط...چون مادر تو یه سنی د ...

من الان ۲۸ سالمه

پسرمو ۲۳ آوردم

اونیکی هم حدودا ۳۱ میشه

خب بچت بشه ۸ساله از یه طرف راحت میشی چون زیاد باهات کار نداره ، از یه طرف باید واسه درس و مشقش وقت ب ...

۲ ، ۳ سال خیلی کمه واقعا

ینی منکه تواناییشو نداشتم اصلا چون تنهام هستم

اون مسائلیم که گفتی واقعا سخته ولی خب باید تحمل کرد دیگه 

چون یکی آوردی و مسئول نیازهاش هستی

بنظرم اگه قصد بچه ی دوم رو حتما داری الان اقدام کن... منم واسه بچه ی دوم ۳۱ساله بودم...

آخه الان نمیخام

همه برنامه هام میره رو هوا ، شوهرمم در حال ادامه تحصیله 

تنهام هستم کمک ندارم ، حداقل درس شوهرم تموم بشه میتونم روش حساب کنم

بعد چون کلا تک فرزندیو انتخاب کرده بودیم یهو با این حرفای پسرم هوایی شدم که اینجوری التماس میکنه داداش میخاد

وگرنه من یه بچه میخاستم و تازه شروع کرده بودم رسیدن به خودم و خواسته هام

2706