2733
2739
عنوان

خواهشا جواب بدید درد مچ دست و بی حسی انگشتان

| مشاهده متن کامل بحث + 54551 بازدید | 27 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من هفته ۱۲ هستم بدنم خیلیی درد میکنه شبا.مخصوصا دستام..کسی میدونه دلیلش چیه؟؟؟

عزيزم توي سه ماه اول بارداري خيلي طبيعيه اين حالت و بخاطر همينه بدن خودكار فرمان خوابيدن ميده همش خسته اي، توي بدنت خيلي فعاليت داره انجام ميشه تو حس نميكني منم مث تو بودم همش نگران ولي به مرور خووب شدم 

2731

سلام عزيزم

منم دقيقا چند روزه ك مثه تو شدم 

اولش نگران بودم اما حالا ك مطالعه ميكنم ميبينم ظاهرا خيليا اينجوري شدن 

بيشتر شبا انشگشتاي دستام خواب ميرن و مچ هر دوتا دستم درد ميكنن

چرا هیشکی جواب منو نمی ده؟؟ هان؟ چراااا؟ گریههههه..

منم الان ۳۱ هفته هستم و دو هفته است که خیلی دستام درد میکنه. به دکترم که گفتم گفت تو بارداری طبیعیه. کاش چاره ای‌واسش بود.من خیلی اذیتم. 

سلام من هفته ی ۸ هستم. شب که میشه ماهیچه های بدنم دردمیگیره همه جای بدنم بیشتر از همه بازوهام. انگار معتادم میخوان ترکم بدن.بادستام مدام بازوهامو فشار میدم که بهتر بشه. کسی میدونه دلیل این درد شبانه چیه؟

🌻🍃💕
2738

سلام عزیز،منم در بارداری اولم این مشکل برام پیش آمد و کسی متوجه نشد در بارداری دومم تشدید شد،مجبور شدم دستم را جراحی کنم همان مشکل تنگی کانال عصبی(کارپال) است اما هم از دستم زیاد کار می کشم و هم کارهای ریز باهاش انجام میدم

دکترم گفت قبل بارداری سوم باید عمل کنی وگرنه دردش غیرقابل تحمل میشه،الان بهتره ولی ماه هفتم بارداری دستام درد می کرد دکتر گفته کمی عود کرده،دست بند طبی می بندم از اونایی که شست رو می گیره بهتر میشه.فقط دست چپم که عمل نکردم الان که ماه نهم اذیتم میکنه شبا بیدار میشم و ماسازش میدم.

کلا تحمل کن بعد بارداری هم دارو و راه حل های دیگه داره از من شدید شده بود ان شاالله شما زود درمان میشی،التماس دعا

سلام عزیزم من جند ماه پیش با اینکه باردار نبودم هر دو دستم کم کم بی حس شده بود و گز گز می کرد گفتند ...

سلام خوبی منم دوتا دستام مشکله گرفتگیه عصب داره میشه اسمه اون پمادو بگی منم بگیرم ممنون میشم 

خانوماتوروخداچی شددرددستتون خوب شدکمک کمک راهنمایی لطفا

خدایا بابت همچی شکرت 🙌🌹اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم..🌹ختم سوره طه ظرفیت۱۰نفردرواتساپ هرکس مایل هست بگه تاادد کنم🙌🙌🙌
پس طبیعیه؟! من دست چپمه انگشت های دست چپم بی حس شدن..

گلم توروخداجواب میدی کمکم کنی خواهش چی شددرددستت چیکارکردی خوب شد

.منم باردارم دست چپم بازوم حالت سنگین ودرده خوب میشه

خدایا بابت همچی شکرت 🙌🌹اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم..🌹ختم سوره طه ظرفیت۱۰نفردرواتساپ هرکس مایل هست بگه تاادد کنم🙌🙌🙌