2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

روگام رو مادرهایی که گروه خونی منفی دارن باید بزنن...بله عزیزم حتما باید بزنی...نترس منم ترس از آمپول داشتم ولی اللن دیگه عادت کردم بخاطر فشار خون شبی یه انوکساپارین به شکمم میزنم😅

به این فکر کن که برای بچه لازمه

2740

گروه خونیتون منفی هس ک میزنی من گروه خونیم مثبته و بارداری هام نمیزنم آره حتما وصد درصد باید بزنی شوخی بردار نیس

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
بارداری اولمه گفتن هفته۲۸ بزنم خطری برابچم داره؟

نه عزیزم برای بچه اولتون خطری نداره 

ممکنه یکم بعد از زایمانتون زردی داشته باشه 

روگام برای اینکه گروه خون شما با نوزادتون ناسازگاره 

روگام رو مادرهایی که گروه خونی منفی دارن باید بزنن...بله عزیزم حتما باید بزنی...نترس منم ترس از آمپو ...

ان شاالله بچه ت به موقع و سلامت میاد بغلت منم بخاطر سرویکس کوتاه بدون سرکلاژ و پساری استراحت مطلق بودم یکی که بارداری سخت رو تجربه می‌کنه می بینم دلم میخواد نازش کنم بگم تنها نیستیا خیلیا سخت میگذرونن از همه چیز خاطره خوب برای خودت بساز حتی اون آمپولا

.