2737
2734
عنوان

روزه دارای عزیز

62 بازدید | 7 پست

من خودم ک امروز نتونستم روزه بگیرم

از شما عزیزایی ک روزه گرفتین خواهش می کنم خواهش می کنم با زبون روزه منو هم دعا کنید دعا کنید شوهرم همینجا ی کار خوب پیدا کنه ک نخواد ازم دور بشه 😢

خواهش می کنم با دلهای پاکتون برا شوهرم دعا کنید

الهی ک بحق اولاد علی هر چی از خدا میخواین بهتون بده 

به امید روزی که مامان یه دختر خوشگل به اسم ماهور ویه پسر ک هنوز اسمی براش انتخاب نکردم باشم                                                                               همسر عزیز من به امید این که روزی برسه ببینم از ته دل میخندی                                                                خدایا خودت مراقبشون باش
ایشاااالا ک شغل هممون شهر خودتون گیرش بیاد امیدت به خدا باشه

ممنون خدا از دهنت بشنوه شوهرم میخواد از ایران بره برا همین انقدر بی قرارم😢

به امید روزی که مامان یه دختر خوشگل به اسم ماهور ویه پسر ک هنوز اسمی براش انتخاب نکردم باشم                                                                               همسر عزیز من به امید این که روزی برسه ببینم از ته دل میخندی                                                                خدایا خودت مراقبشون باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون خدا از دهنت بشنوه شوهرم میخواد از ایران بره برا همین انقدر بی قرارم😢

عییی خدا نکنه ک بره خیلی سخت میشههه ایشالا کارش جور شع نره از ایران

این جونی ... ارزویی بچگیام نبود خدایی🥺😔💔💔....
2728
عییی خدا نکنه ک بره خیلی سخت میشههه ایشالا کارش جور شع نره از ایران

خدا کنه برام دعا کن😢

انشاءالله گلم  یه شغل خوب گیرتون میاد و زندگیتون پر میشه از رزق روزی فراوان  وکنار هم به ...

ممنون عزیزم خدا کنه

2738