2733
2739
عنوان

مادر شوهر خرفت

984 بازدید | 71 پست

طولانیه اما راهنماییم کنید 🥰خانما من یک مادر شوهر دارم اصلا اونطوری نیست ک اذیتم کنه ینی زورش نمیرسه ن شوهرم نه خودم اصلا نمیزاریم دخالت کنه و بهش رو نمیدیم خصوصا شوهرم اما بضی وقتا یه حرفایی میزنه که کفر آدما در میاره مثلا من مهمونشون کرد بودم بعد پدر شوهرم(پدر واقعی شوهرم نیست همسر دوم خاسومه) ،مادر شوهرم اورد و خودش رفت بیرون  و تا اخر شب مادر شوهرم سر کار گزاشت بعد خارسوم با ی لحنی برگشته به من میگه روزی صد بار پسرم بزار رو سرت که انقدر اقاست و ب وقت میره میاد یا داعم زندگی خودش و دختراش که ناکام با من و همسرم ک موفق مقایسه میکنه یا میگه پسرم مثل هدیه میمونه برات منم اگه بخوام خیلی واکنش نشون بدم شوهرم فک میکن من حسودیم میشه یا بدم میاد ازش تریف کنند اما من میگم تریف کردن جا داره تو شوهرت سر کارت میزار ک نباید بیای سر من خالی کنی یا دور برت پر ادم بی مسعولیت ب من ربط ندار با خودم میگم نکنه تعریفاش اخر تو زندگیم تاثیر منفی بزار مامان خودم همیشه از جفتمون تریف میکنه اما مادر شوهرم ی حالیه اصلا انگار نمیفهم اصلا اندازه سنش (۵۱)حالیش نیست رفتارش مثل بچه هاست با اینک شوهرم اصلا بهش بهایی نمیده چون ادم نیست و چرت پرت زیاد ب نظرتون چ کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

محل نده

بی تفاوت باش😂

اینطوری ضایع میشه و یکم خودشُ جمع و جور می کنه.

مثلا داره از پسرش تعریف می کنه یهو بگو

ای وای چقدر خوابم میاد.

یا یهو پاشو برو دستشویی مثلا.

کاملا بی تفاوت.

گر شرم همی از آن و این باید داشت پس عیب کسان زیر زمین باید داشت ور آینه وار نیک و بد بنمائی، چون آینه روی آهنین باید داشت.
2738

برا تو شوهرت متاسف هستم...

که با یک مادر اینجوری برخورد میکنید...واقعا اگر ایشون نبودند همسر شما هم وجود نداشت...با این لحنت واقعا ازت ترسیدم

یه حاجت خیلی مهم دارم برام صلوات بفرست تا مشکلم حل شه... ممنونم عزیزم 
خاسوم؟!😐

اصفهانیه خار سوم یعنی خواهر شوهر سومی

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

خرفت!!!! 51سالشه... بخاطر این حرفی که زد کفری میشی!!!!! مگه چی گفت راست میگه شوهرت اگه آدم خوبیه داره از پسرش تعریف میکنه😐😒

من برم

اینجا تبادل نظر میکنیم محترم باشیم💜👤 یه وقت دیدی جواب کاربر بی منطق ندادم چون اصلا ریپلای شو نخوندم جواب آدمهای مریض نباید داد😊 نی نی یار محترم صدا میزنم رسیدگی کنه😆

با اینکه همیشه مدافع حقوق عروسم ولی واقعا جای تاسف داره داره بابت نوع حرف زدنت 

من وکالت زندگی ام را به⁦❤️⁩خدا⁦❤️⁩داده ام چرا که خدای من بهترین وکیل است، وطبق ماده ۶۶۷ق.م وکیل بایدمصلحت موکل خود را به بهترین شکل مراعات کند.
2706